DieRoten.pl

Media: Barcelona złoży dziś nową ofertę za „Lewego”

29.06.2022, 11:08:58
FotoOlimpik

Jeśli wierzyć dzisiejszym doniesieniom prasowym z różnych krajów, to Barcelona ma szykować się do złożenia trzeciej oferty za Roberta Lewandowskiego.

Jak już informowaliśmy wcześniej, poprzednie dwie oferty Hiszpanów nie wywarły wrażenia na monachijczykach – żadna z nich nie przekroczyła 40 milionów euro (kwoty podstawowej).

Niemniej jednak Barcelona ma dziś złożyć nową propozycję, która powinna być tym razem zbliżona do oczekiwań finansowych szefów bawarskiego klubu, którzy przypomnijmy chcą uzyskać minimum 50 milionów euro za 33-letniego Roberta Lewandowskiego.

Sky

Według informacji portalu „Sky”, Barcelona zamierza dziś złożyć nową ofertę, która powinna być zbliżona do wymagań Bayernu (50 milionów euro). W grę może wchodzić tym razem 45 milionów euro stałej opłaty plus premie.

Sport

Według hiszpańskiego „Sportu” trzecia oferta Barcelony będzie już ostateczną. Szefowie Barcy mają nadzieję, że tym razem klub ze stolicy Bawarii pozytywnie rozpatrzy ich propozycję i transfer Polaka zostanie sfinalizowany w lipcu.

Fabrizio Romano

Włoski dziennikarz i ekspert transferowy – Fabrizio Romano – donosi, że Lewandowski został poinformowany przez Barcelonę o ich nowej ofercie opiewającej na 40 milionów euro stałej opłaty plus bonusy. Polak miał też zapewnić Hiszpanów, iż jest w stanie cierpliwie poczekać na załatwienie całej sprawy transferu.

Sport1

W przeciągu najbliższych 24-48 godzin, Barcelona złoży trzecią ofertę za Roberta Lewandowskiego. Tym razem propozycja Barcy ma przekroczyć 40 milionów euro (40+5 mln euro). Hiszpanie uważają, iż jest to bardzo dobra oferta za zawodnika, który w sierpniu skończy 34 lata. Polak ma nadzieję, że transfer zostanie sfinalizowany przed 12 lipca.

źródło: Różne

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)29.06.2022 22:19
Ciekawe kiedy i czy w ogóle się ugniemy?
29.06.2022 12:41
Tak to jest jak się gada głupoty na konferencji prasowej, że się nie chcę grać dla Bayernu i teraz niech się Lewandowski martwi czy transfer zostanie sfinalizowany przed 12 lipca...FCBM!
29.06.2022 11:43
Ya yebie, ale mnie ta saga już wku...wia. Niech już go czym prędzej w pizdu sprzedadzą, nawet bez znalezienia następcy.
29.06.2022 11:19