DieRoten.pl
Reklama

Matthaeus gratuluje Lewemu: Jesteś inspiracją dla młodych!

fot.
Reklama

Dokładnie w ubiegły poniedziałek, kolejny wielki zaszczyt spotkał najlepszego strzelca Bayernu ostatnich lat, czyli Roberta Lewandowskiego.

Podczas gali The Best FIFA Football Awards za 2021 rok, polski napastnik nie miał sobie równych i został wybrany Piłkarzem Roku FIFA – warto wspomnieć, że dla Roberta Lewandowskiego to już drugie takie wyróżnienie z rzędu.

Polak pokonał na swojej drodze Leo Messiego oraz Mohameda Salaha, którzy zajęli kolejno drugie i trzecie miejsce. W ostatnim czasie Polakowi gratulacje złożyło wielu piłkarzy, trenerów oraz działaczy klubowych. Nie zabrakło też wypowiedzi wielu legend piłkarskich – ostatnio pochwał pod adresem 33-latka nie krył Lothar Mattheus.

− Jeśli ktoś na to zasługiwał, to właśnie Ty. Inspirujesz nie tylko mnie, ale wielu, wielu innych fanów piłki na całym świecie - nie tylko bramkami, ale i entuzjazmem i zaangażowaniem w grze – powiedział Matthaeus.

Jesteś wzorem do naśladowania dla młodych! Gratuluję Ci z całego serca – podsumował Lothar Matthaeus.

Z kolei wczorajszego popołudnia, w siedzibie klubu odbyła się również konferencja prasowa z udziałem Roberta Lewandowskiego, który odpowiadał na liczne pytania związane nie tylko z FIFA Best, ale i również swoją przyszłością.

Źródło: Bild.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...