DieRoten.pl
Reklama

Kucharski: Lewy bał się, że mógłby być nieskuteczny w Anglii

fot.
Reklama

Choć media nieustannie spekulują o możliwym transferze Roberta Lewandowskiego do Barcelony, to pojawiają się również inne kierunki dla polskiego napastnika.

W ostatnim tygodniu pojawiło się sporo informacji na temat możliwego przejścia kapitana polskiej reprezentacji narodowej do Paris Saint-Germain lub Chelsea. Barcelona ma pozostawać dla 33-latka priorytetem, ale jak donoszą media – Pini Zahavi rozmawia też z innymi klubami.

Ostatnio na temat Roberta Lewandowskiego i możliwego transferu do Premier League wypowiedział się jego były agent, czyli Cezary Kucharski, który zdradził, że już w przeszłości rozważano przenosiny do Anglii, ale napastnik nie był do końca zdecydowany z kilku powodów.

− Dlaczego nie Anglia? To również w przeszłości było problemem. Zawsze słyszałem od Roberta infantylne wyjaśnienie, że w Anglii tak często pada. Tak mi powiedział – powiedział Kucharski.

− Myślę jednak, że prawdziwym powodem było to, że sądził, iż nie będzie w stanie być tak skuteczny jak w Niemczech. Robert bardzo się tego bał – dodał.

Co z kolei z Paris Saint-Germain, które wedle „L’Equipe” w przeszłości niejednokrotnie starało się o polskiego napastnika, lecz za każdym razem spotykało się z odmową ze strony Bayernu Monachium?

− PSG? Nie mogłem wcześniej negocjować z PSG, ponieważ żona Roberta nie chciała jechać do Paryża. Może to się zmieniło – podsumował Cezary Kucharski.

Źródło: Sport1
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...