DieRoten.pl

Kovac: Cieszymy się, że pozyskaliśmy Nuebela

28.06.2021, 08:51:26
FotoOlimpik

Nie dalej jak wczoraj potwierdziły się doniesienia niemieckiej prasy z kilku ostatnich dni − na 2-letnie wypożyczenie udał się drugi golkiper FCB, czyli Alex Nuebel.

reklama

Wczorajszego popołudnia Bayern Monachium oficjalnie potwierdził, że Alexander Nuebel został wypożyczony na dwa sezony do AS Monaco, które w zeszłym sezonie Ligue 1 zajęło trzecie miejsce w tabeli ligowej.

Mistrzowie Niemiec poinformowali również, że jeśli zajdzie taka potrzeba, to monachijczycy zapewnili sobie opcję skrócenia wypożyczenia 24-latka o jeden sezon. Jeśli zaś mowa o następcy Alexa, to na Allianz Arenę po roku przerwy powróci Sven Ulreich.

Ostatnio w rozmowie dla niemieckiego „Sport1”, na temat zatrudnienia przez Monaco drugiego bramkarza FCB wypowiedział się Niko Kovac, czyli były trener „Bawarczyków”, który wedle doniesień prasowych miał być jedną z osób odpowiedzialnych za pozyskanie Nuebela.

− Cieszymy się, że dokonaliśmy tego transferu. Alexander to wspaniały bramkarz. W przeciwnym wypadku Bawarczycy nie podjęliby się takiego wysiłku, aby sprowadzić go do siebie − przyznał Kovac.

Jeszcze dziś Nuebel wraz z nowymi kolegami z zespołu poleci do Zell am See w Austrii, gdzie Niko Kovac będzie przygotowywać swoich podopiecznych do nowego sezonu 2021/22.

źródło: Sport1

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama28.06.2021 21:06
Szkoda, że Bayern nie mógł pozwolić sobie na większa rotacje na pozycji bramkarza.
28.06.2021 19:31
Na tę chwilę dobry ruch, teraz czas zobaczyć ile będzie grał.
28.06.2021 13:17
Niech wraca mocniejszy!