Kicker ocenia mecz FCB - ACF

Dziennikarze fachowego magazynu sportowego Kicker ocenili zawodników FC Bayern i AC Fiorentina za mecz w Lidze Mistrzów. Bawarczycy wygrali ten pojedynek 3:0, a autorzy dwóch bramek Miroslav Klose i Bastian Schweinsteiger otrzymali najlepsze noty - obaj po "2". FC Bayern: Rensing (2,5) - Oddo (4,5), Lucio (4), Demichelis (3), Lahm (3) - van Bommel (4), Zé Roberto (2,5) - Schweinsteiger (2), Ribery (3,5) - Klose (2), Toni (3)

AC Fiorentina: S. Frey (2) - Zauri (4), Gamberini (4), Dainelli (4), Vargas (5) - Felipe Melo (2) - Kuzmanovic (3), Montolivo (3) - Santana (4), Mutu (2), Gilardino (4)

Zmiennicy: Podolski (4) / -

Zuschauer: 66000

Nota spotkania: 1,5

Sytuacja bramkowe: 8:7

Rzuty rożne: 4:10

Sędzia: Benquerenca - 4,5 - ogólnie dobry występ popsuły dwa poważne błędy: w 45. minucie niesłusznie odgwizdana pozycja spalona Klose i zabrana szansa FCB na bramkę, Dainelli musiał za faul w 64. minucie obejrzeć czerwoną kartkę a nie żółtą

Piłkarz meczu: Schweinsteiger, Bastian