DieRoten.pl
Reklama

Kicker: Mazraoui niezadowolony w Bayernie

fot. skwiot.pl
Reklama

Jeśli spojrzeć na doniesienia oraz różne doniesienia z ostatnich dni i tygodni, tego lata Bayern może opuścić całkiem spora grupa zawodników.

Niewykluczone, że najwięcej graczy może opuścić szeregi obrony bawarskiego klubu – mowa o takich piłkarzach jak Benjamin Pavard, Lucas Hernandez oraz Joao Cancelo.

Co więcej z najnowszych ustaleń dziennikarzy magazynu „Kicker” wynika, że niezadowolony ze swojej sytuacji w Monachium jest Noussair Mazraoui, który na Allianz Arenę trafił latem zeszłego roku na zasadzie wolnego transferu z holenderskiej ekipy Ajaxu.

Mówi się, że defensora nie zadowala liczba minut w sezonie 2022/23 oraz rola w zespole Thomasa Tuchela. Po początkowych trudnościach, Marokańczyk rozwijał się coraz lepiej pod wodzą Juliana Nagelsmanna, po czym doznał zapalenia osierdzia. Wskutek czego 25-latek opuścił wiele spotkań.

Kiedy już powrócił do gry, pełnił tylko raczej rolę rezerwowego. Ponadto „Nous” ma wrażenie, że pod wodzą nowego szkoleniowca, jest u niego tylko „opcją awaryjną”. W związku z tym Mazraoui ma rozważać odejście tego lata. Z drugiej strony wiele będzie zależało od stanowiska szefów FCB, zwłaszcza że jego umowa jest ważna do 2026 roku.

Noussair Mazraoui

W trakcie swojego pierwszego sezonu gry dla Bayernu, Noussair Mazraoui miał okazję rozegrać łącznie 26 spotkań dla FCB (spędził na boiskach 1569 minut). Z kolei jego dorobek w tym czasie to 1 bramka, 4 asysty oraz 2 tytuły.

 

Źródło: Kicker.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...