DieRoten.pl

Jak co miesiąc, fani rekordowego mistrza Niemiec z całego świata, mogą oddawać swoje głosy na Najpiękniejszą Bramkę Miesiąca na oficjalnej witrynie bawarskiego klubu.

Nie inaczej było tym razem – na przestrzeni kilku ostatnich dni, fani Bayernu z całego świata mogli głosować na Bramkę Listopada. Do wyboru tradycyjnie było pięć trafień.

Wybór nie powinien raczej nikogo zdziwić, albowiem kibice zdecydowali, że Bramką Miesiąca wybrano trafienie Leroya Sane w wygranym 6:2 spotkaniu Ligi Mistrzów z RB Salzburg, którym popisał się bramką w stylu legendarnego Arjena Robbena.

Zaraz za jego plecami uplasował się David Alaba, którego trafienie z rzutu wolnego w meczu z Borussią Dortmund dało niezwykle ważny impuls kolegom (Bayern wygrał potem 3:2).

Z kolei na trzecim miejscu w głosowaniu na Bramkę Listopada znalazł się Robert Lewandowski i jego gol na 2:1 we wspomnianym wyżej starciu z BVB. Kolejne głosowanie powinno odbyć się w przyszłym miesiącu, albowiem w grudniu również byliśmy świadkami wielu pięknych bramek pierwszej drużyny, ale i również Bayernu II oraz żeńskiej ekipy FCB.

Zwycięzcy wszystkich miesięcy:

Wrzesień 2020: Joshua Kimmich (vs Borussia Dortmund)
Październik 2020: Corentin Tolisso (vs Atletico Madryt)
Listopad 2020: Leroy Sane (RB Salzburg)

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama24.12.2020 12:03
Oby częściej takie "błyski" Leroya.
23.12.2020 14:25
Ładna bramka, ale odległość od bramki stosunkowo niewielka. Robben potrafił taki rogalik zapodać z 2x większej odległości. I nie - nie ubliżam Leroyowi, to takie luźne spostrzeżenie.
23.12.2020 12:02
Teraz czekamy na lepszą formę Leroya.
23.12.2020 10:24
Zasłużenie, bramka palce lizać!!