DieRoten.pl

Kevin-Prince Boateng: Brak powołania Jerome'a to wielkie zaskoczenie

25.06.2021, 09:37:07
FotoOlimpik

Dwa tygodnie temu oficjalnie rozpoczął się zaległy turniej mistrzostw Europy, na którym możemy oglądać w akcji aż 14 zawodników rekordowego mistrza Niemiec.

Warto przypomnieć, że wśród tych 14 zawodników znajduje się przede wszystkim Thomas Mueller, który powrócił do kadry narodowej Niemiec po wielu miesiącach przerwy. Ponadto do reprezentacji powołany został również Mats Hummels.

Dla wielu kibiców, piłkarzy, trenerów oraz ekspertów niemałym zaskoczeniem jest brak powołania trzeciego z odrzuconych przez Joachima Loewa zawodników, czyli Jerome’a Boatenga – swojego zaskoczenia niedawno nie krył między innymi Hansi Flick.

Niedawno swoim zdaniem na ten temat podzielił się również starszy brat defensora – Kevin-Prince Boateng – dla którego Boa był najbardziej konsekwentnie grającym środkowym obrońcą w sezonie 2020/21.

− To oczywiście zaskakujące. Jerome był najbardziej konsekwentnym środkowym obrońcą w całym sezonie, a dla mnie nawet najlepszym. Być może Loew ufa innym bardziej – powiedział Boateng.

− Przekonamy się czy Loew rzeczywiście popełnił błąd. Z drugiej strony nie możemy zaglądać do głowy Joachima i jego pomysłów. Szczerze mówiąc obecne alternatywy w zespole nie są wcale takie złe – podsumował Kevin-Prince Boateng.

Co do przyszłości Jerome’a Boatenga, to póki co nie wiadomo, jaka przyszłość czeka rosłego stopera. Niedawne doniesienia sugerują, że Niemiec może obrać sobie kierunek włoskiej Serie A lub Ligue 1, gdzie jego usługami zainteresowanych jest kilka klubów.

źródło: SportBuzzer.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)25.06.2021 22:34
Dla mnie to nie było zaskoczenie. Nie był to jakiś wielki sezon w wykonaniu Boa.
25.06.2021 17:15
@Matilegolas jak stery przejmie Flick to ta przygoda może znowu trwać.
25.06.2021 13:49
Jérôme niech się skupi na znalezieniu nowego klubu i pogodzi się z tym, że jego przygoda z reprezentacją się skończyła.