DieRoten.pl

Kalle: Musimy zapomnieć o tej porażce

01.12.2019, 10:28:34
FotoOlimpik

Wczorajszego wieczoru niesamowita seria Hansiego Flicka dobiegła końca... Bayern Monachium w meczu ligowym poległ przed własną publicznością z Bayerem 04 Leverkusen.

Bayern dwoił się i troił, jednakże decydującym czynnikiem był pech i brak skuteczności pod bramką Bayeru... Ostatecznie mistrzowie Niemiec nie sprostali zadaniu i zostali pokonani przez "Aptekarzy" 2:1. Honorowe trafienie dla FCB zaliczył Thomas Mueller.

Po spotkaniu na temat porażki i stylu gry bawarskiego klubu wypowiedział się Karl-Heinz Rummenigge, który mimo wszystko jest zadowolony z jakości gry prezentowanej przez zespół prowadzony przez Hansiego Flicka.

To był najlepszy mecz Bundesligi tego sezonu, ale niestety zakończył się dla nas złym wynikiem. Musimy zapomnieć o tej porażce i kroczyć dalej z taką samą jakością gry − powiedział Karl-Heinz Rummenigge.

− Koniec końców, to  i tak jakość jest ważniejsza niż wynik końcowy − mówił dalej prezes Bayernu Monachium.

Jak można było się spodziewać, podczas rozmowy nie mogło zabraknąć również pytań o przyszłość Hansiego Flicka, który z całą pewnością pozostanie trenerem co najmniej do Świąt Bożego Narodzenia. Jak się dowiedzieliśmy decyzja w sprawie przyszłości 54-latka ma z kolei zapaść pod koniec tego roku.

Ustaliliśmy wspólnie, że po ostatnim meczu zasiądziemy do rozmów. Przedyskutujemy wszystko i prawdopodobnie będziemy pracować z Hansim dłużej niż tylko do zimy − podsumował "Kalle".

źródło: TZ / Sky
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (9)

reklama01.12.2019 20:13
Za tydzień trzeba będzie wygrać.

Mia San Mia!
01.12.2019 16:38
Czy tym dziennikarzom już nie nudzi się pytać o przyszłość Flicka?!! Czasami nie dziwię się że niektórzy nie chcą rozmawiać z prasą tylko omijają ją szerokim łukiem!!
01.12.2019 14:29
Nie powinniśmy zapominać, a właśnie analizować i wyciągać wnioski. Szefostwo również pod kątem braków w naszej kadrze - brak szybkości obrońców, brak odpowiednich zmienników którzy mają piłkarską jakość - to przede wszystkim.
01.12.2019 11:53
@LewyFan Hmmm... wczoraj jakby Leverkusen było skuteczniejsze to spokojnie mogliby załadować 3 bramki więcej. Autostrady pod naszą bramką były nie gorsze niż za czasów Kovaca, więc to żaden argument. Zdecydowanie na plus zaangażowanie ale indolencja strzelecka budzi spore obawy. Sytuacja jak wychodzili 3 na bramkarza to ręce opadają...
01.12.2019 11:46
@zabson79
Problem w tym że mało tych sytuacji stwarzaliśmy jednocześnie otwierając autostradę do naszej bramki.
01.12.2019 11:43
No tak jak za Kovaca nie wykorzystywali 100% sytuacji to wina trenera i taktyki, teraz to zwykły pech...
01.12.2019 11:43
Dokładnie. Nawet jak wygrywaliśmy w tamtym czasie to człowiek czuł że to nie zmierza w dobrą stronę.
01.12.2019 11:35
Nie ma w tym nic dziwnego. Za Kovaca oczy bolały jak oglądało się spotkanie Bayernu, a wczoraj jak ktoś oglądał mecz to wie ze gra była dobra, ale jak 6 razy obija się słupki i poprzeczki to jest to zwykły pech. A takiej gry jak za Kovaca to nikt nie chciał.
01.12.2019 10:34
Jak Kovac wygrywał z Dortmundem 5:0 to Rummenige nic nie mówił o jakości tylko stwierdził, że nikt nie może być pewny pracy w Bayernie...wczoraj porażka ale to jakość jest ważniejsza niż wynik...ciekawe podejście.

reklama