DieRoten.pl
Reklama

James: Będę grał tam, gdzie będzie wymagał tego trener

fot.
Reklama

Zdrowy i będący w formie James Rodriguez, to bez dwóch zdań jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy zawodnik na swojej pozycji na całym piłkarskim globie.

Ostatnio w „Revista Bocas” pojawił się obszerny wywiad z pomocnikiem bawarskiego klubu, w którym James Rodriguez wypowiedział się między innymi na temat swoich najlepszych kolegów z poszczególnych zespołów, w których do tej pory grał.

Wypożyczony z Realu Madryt zawodnik odniósł się także do swojej kariery oraz najgorszego momentu, którym jak się mogliśmy dowiedzieć była porażka Kolumbii na Mundialu w 2014 roku z Brazylią. Wśród poruszonych tematów pojawiły się także wzmianki o najważniejszych trenerach i preferowanej pozycji na boisku.

Fragmenty luźnego wywiadu Kolumbijczyka dla wspomnianego „Revista Bocas” znajdziecie poniżej. Zachęcamy wszystkich do lektury.

James Rodriguez na temat:

…najważniejszych trenerów w karierze: „Byli nimi Julio Cesar Falconi, Jose Pekerman oraz Carlo Ancelotti.”

…ulubionej pozycji: „Zagram tak, gdzie będzie wymagał tego trener. Zrobię to. Nie mam z tym jakichkolwiek problemów.”

…najgorszego momentu w karierze: „W 2014 roku, kiedy przegraliśmy z Brazylią, to płakałem po tym wszystkim, ponieważ miałem wrażenie, że sędzia znalazł się pod presją miejscowych fanów (Mundial odbywał się w Brazylii – przyp. red.). Ponadto do tych momentów mogę zaliczyć ostatnie mistrzostwa, gdzie nie awansowaliśmy do ćwierćfinałów. To moje największe smutki z kariery.”

…samego siebie: „Uważam samego siebie za spokojną osobę, kogoś kto zawsze chce być w pobliżu swoich ludzi i być przekonanym, że jestem dobrym człowiekiem.”

…preferencji, kiedy gra w Fifę na konsoli: „Przede wszystkim zawsze wybieram Bayern lub Real. Po drugie zawsze wystawiam w składzie Jamesa Rodrigueza. Staram się zdobyć kilka bramek tą gwiazdą! (śmieje się).”

…wielkiej szansy, która do dziś go prześladuje: „Kilka miesięcy temu graliśmy przeciwko Schalke. Miałem wtedy świetną okazję, byłem sam przed bramką i spudłowałem. Powiedziałem sobie: ‘Jak mogłem tego nie trafić!’. Jednakże takie rzeczy zdarzają się w piłce.”

…najlepszych kumpli z zespołu: „W Realu był to Benzema, w Porto, Monaco i kadrze narodowej Kolumbii mowa o Falco, zaś w Bayernie, choć spędziliśmy razem tylko rok, to Arturo Vidal.”

Źródło: Revista Bocas
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...