DieRoten.pl

Mistrzowie Niemiec oficjalnie rozpoczęli już przygotowania do nadchodzącego starcia 12. kolejki niemieckiej Bundesligi przeciwko drużynie Augsburga.

reklama

Choć temperatura wczorajszego popołudnia i aura pogodowa nie sprzyjała w Monachium, to zawodnikom Bayernu nie przeszkadzało to w treningach i przygotowaniach do sobotniego meczu ligowego.

Do Monachium po krótkim urlopie powrócił Jupp Heynckes, który otrzymał kilka dni wolnego, aby mógł odpocząć w swoim domu wraz z rodziną – pod jego nieobecność „rządy” na treningach FCB sprawował jego asystent Peter Hermann.

Wczorajszego popołudnia do treningów powrócił pierwszy zawodnik ze zgrupowania kadry narodowej – James Rodriguez. Choć Kolumbia ma do rozegrania jeszcze jeden mecz towarzyski, to 26-latek na własne życzenie wrócił do Monachium, aby lepiej przygotować się do meczu z Augsburgiem.

Ogółem w treningu brało udział ośmiu zawodników z pierwszego składu takich jak: James Rodriguez, Sven Ulreich, Tom Starke, Rafinha, Javi Martinez, Arturo Vidal, Juan Bernat oraz Thomas Mueller.

Mueller ponownie wziął udział w rozgrzewce oraz ćwiczeniach mających na celu poprawę podawania piłki. Po tej części treningu Thomas powrócił do indywidualnych zajęć.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama17.11.2017 23:38
15.11.2017 00:11
Ogólnie jest dobrze:)

reklama