DieRoten.pl

Hasenhuettl: Nie jestem jeszcze gotowy na Bayern

02.12.2017, 12:19:32
Ł. Skwiot

Jedno jest już pewne i nie ulegnie zmianie − tymczasowym trenerem do końca tego sezonu pozostanie Jupp Heynckes, po czym stery Bayernu Monachium obejmie nowy trener.

Jednym z kandydatów, który wedle niemieckiej prasy jest brany pod uwagę w kontekście przejęcia sterów Bayernu Monachium jest doskonale nam znany Ralph Hasenhuettl, który przed laty grał dla drugiej drużyny FCB.

Obecny trener RB Lipsk na łamach niemieckiego dziennika "Bild" postanowił zabrać głos w sprawie owych plotek łączących jego osobę z Bayernem Monachium.

Nie jestem jeszcze gotowy na objęcie FCB. Bayern może mieć każdego trenera na świecie powiedział Ralph Hasenhuettl.

Przenosząc się teraz, na poziomie Bayernu czekałby mnie tym samym najwyższy poziom w Lidze Mistrzów mówił dalej trener RB Lipsk.

− Nie posiadam jeszcze samooceny, gdyż potrzebuję na to jeszcze kilka lat więcej. Dlatego też Bayern nie jest na ten moment dla mnie tematem zakończył Austriak.

Hasenhuettl rozwiał tym samym wszelkie wątpliwości i dał jasno do zrozumienia, że nie zostanie nowym trenerem Bayernu w najbliższym czasie. Waszym zdaniem Austriak byłby dobrym wyborem w przyszłości? Zapraszamy do dyskusji.

źródło: Bild.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)02.12.2017 20:57
Jak dla mnie temat Nagelsmanna mógł się pojawić w Monachium,co do hasenhuettla to szanuję go za rozsądek-przyjdzie jeszcze czas,ma świetny skład i finanse,niech cisną dalej a on niech się uczy.
02.12.2017 14:27
Uważam że Bayern w ogóle nie brał go pod uwagę, zresztą podobnie jak trener Hoffenheim. To są trenerzy młodzi którzy dopiero zaczynają swoje kariery, a że zaczęli z wysokiego "C" nie oznacza że od razu muszą trafić do Bayernu, to bardziej prasa robi niepotrzebny szum. Moim zdaniem mogli by sobie nie poradzić w tak wielkim klubie, trzeba mieć wielki autorytet i nazwisko by mieć uznanie dla tylu gwiazd. Przykład był w Dortmundzie gdzie nie dał sobie rady Tuchel, kolejny trener który nie jest na ten moment dobrym rozwiązaniem. To jest oczywiście tylko moje zdanie i klub zrobi co uważa za słuszne.