DieRoten.pl

Hamann: Bramkarz popełnia błąd i drużyna się rozpada

23.04.2023, 10:47:45
livephotosport / Photogenica

Mistrzowie Niemiec z pewnością nie mogą mówić o udanych tygodniach... Monachijczycy w bardzo krótkim czasie pożegnali się nie tylko z Pucharem Niemiec, ale i również Ligą Mistrzów.

Jakby tego było mało, to monachijczycy zawodzą także w Bundeslidze – nie dalej jak wczoraj piłkarze Bayernu Monachium ponieśli porażkę 1:3 z FSV Mainz 05 i w rezultacie spadli na drugą lokatę w tabeli ligowej…

Przy okazji wczorajszego przegranego i jakże rozczarowującego występu, na temat monachijczyków wypowiedział się Dietmar Hamann, który widzi winę przede wszystkim w Yannie Sommerze, po którego błędzie i bramce na 1:1, drużyna się rozpadła.

Bramkarz popełnia błąd i wtedy drużyna się rozpada. Obecnie na boisku w Bayernie nie widzę drużyny, każdy gra dla siebie, która walczy o wspólny cel – powiedział Hamann.

Na dzień dzisiejszy trzeba powiedzieć, że zmiana trenera w Bayernie nie przyniosła efektów, która była tak bardzo oczekiwana przez szefów – podsumował Dietmar Hamann.

Mistrzowie Niemiec będą teraz mieli tydzień na przygotowania i regenerację, albowiem monachijczycy do akcji w Bundeslidze powracają dopiero w przyszłą niedzielę, kiedy to zmierzą się na własnym podwórku z drużyną Herthy BSC.

źródło: Sky

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (7)23.04.2023 20:41
Sommer to wielkie rozczarowanie, bo każdy praktycznie widział, że to najlepsze możliwe rozwiązanie w tamtym momencie, a jak wyszło to każdy widzi.
23.04.2023 18:58
Cała drużyna się posypała. A co do bramkarzy to za rok jak Manu odejdzie to tylko Ter Stegena widzę na jego miejsce.
23.04.2023 18:37
wszyscy zawiedli a nie tylko Sommer. Nie gramy dobrze więc problemy defensywy i bramkarza się uwypuklają, jakbyśmy prowadzili 4-0 to byśmy na ten gol machnęli ręką. Ogólnie Sommer w lidze nie grał dobrze w BMG, miał 2 mecze sezonu z Bayernem a w kolejnych meczach grał już przeciętnie. Nie wiem czemu napaliliśmy się na niego skoro nie był super w lidze + nie jest zbyt wysoki. Kolejny nie trafiony transfer a dodatkowo problem będzie po sezonie bo jest Neuer, Ulreich, wraca Nubel i jeszcze jest nie wiadomo po co Sommer i co będzie szybka wyprzedaż za pół ceny?
23.04.2023 16:14
Nie tylko zmiana trenera nie przyniosła efektu ale bramkarza też!! Naprawdę Hasan powinien odejść za to jak zarządza i nie umiejętnie gospodaruje pieniędzmi!!
23.04.2023 12:07
Sommera w przyszłym sezonie nie będzie w Monachium.
23.04.2023 11:41
Niestety Sommer nie pasuje do nas za dużo błędów niestety, może ma za dużą presje grając w takim klubie, bo w Mensechglabbach grał bardzo dobrze
23.04.2023 11:35
Należy więc jeszcze raz cofnąć się do pewnego narciarskiego urlopu. Tu się wszystko zaczęło.