DieRoten.pl

Hainer o przyszłości Lewandowskiego i Suele

23.01.2022, 15:27:59
FotoOlimpik

Przy okazji dzisiejszego spotkania monachijczyków z Herthą BSC w Berlinie, na kilka pytań niemieckiego „Sky” odpowiedział prezydent Bayernu Monachium, czyli Herbert Hainer.

W trakcie rozmowy poruszono kilka tematów związanych nie tylko z nadchodzącym starciem z Herthą, ale i również przyszłością poszczególnych piłkarzy w drużynie rekordowego mistrza Niemiec.

Jak można było się spodziewać – nie mogło zabraknąć pytania o dalsze losy Roberta Lewandowskiego w Bayernie, którego umowa wygasa w czerwcu 2023 roku. Herbert Hainer ponownie wyraził swoją nadzieję na to, że kapitan polskiej reprezentacji narodowej zakończy swoją karierę w Monachium.

− Nasze kierownictwo sportowe stale prowadzi rozmowy z zawodnikami. Z Robertem Lewandowskim mamy jeszcze trochę czasu. Jego kontrakt obowiązuje do 2023 roku, ale jak już powiedziałem, byłbym zachwycony, gdyby zakończył u nas karierę – powiedział Hainer.

W tej samej rozmowie dla „Sky”, prezydent bawarskiego klubu odniósł się również do dalszej przyszłości Niklasa Suele, którego umowa z mistrzami Niemiec obowiązuje do końca czerwca bieżącego roku.

− Złożyliśmy ofertę Niklasowi. Teraz tylko od niego zależy, czy się z tym pogodzi, czy nie. Oczywiście musi to nastąpić w określonym czasie, ponieważ wtedy musimy się odpowiednio przygotować – mówił dalej.

− Nie znam teraz dokładnej daty, ale na pewno kiedyś w dającej się przewidzieć przyszłości określi się i powie jakie są jego życzenia, po czym będziemy rozmawiać – podsumował Herbert Hainer.

źródło: Sky

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)29.01.2022 15:21
Sule wybrał pieniądze i Premier League, ewentualnie Real lub PSG.
24.01.2022 18:45
Mam nadzieję że obaj zostaną.
23.01.2022 20:05
Do letniego okienka transferowego przedłużenie kontraktu przez Lewandowskiego musi być załatwiona, bo ewentualnie byłaby to ostatnia szansa na jego sprzedaż o ile by miało do tego dojsc co też wykluczam, ale nigdy nie można być pewnym na 100 % :) FCBM
23.01.2022 17:20
Oby przedłużyli kontrakt z Bayernem!
23.01.2022 16:53
Z Lewym nie będzie problemu, ale sprawa Suele coraz bardziej przypomina przypadek Alaby.
23.01.2022 15:52
Z Lewandowskim sprawa nowego kontraktu nie wyglada źle co innego sprawa Sule tutaj idzie bardzo słabo ale może Niklas zostanie u nas.