DieRoten.pl
Reklama

Goretzka: To normalne, że ludzie porównują Lewego i Haalanda

fot.
Reklama

Jak to zwykle bywa przy okazji pojedynków Bayernu z Borussią Dortmund, w mediach pojawia się wiele wywiadów i porównań Roberta Lewandowskiego do Erlinga Haalanda.

Nie inaczej było w ostatnich kilku dniach, albowiem monachijczycy rywalizowali z Borussią Dortmund w ramach Superpucharu Niemiec (bój na Signal Iduna Park zakończył się zwycięstwem monachijczyków 3:1).

Podczas pomeczowego wywiadu dla niemieckiej telewizji, o wyrażenie swojej opinii na temat nieustannych porównań Roberta Lewandowskiego do Erlinga Haalanda poproszono środkowego pomocnika mistrzów Niemiec – Leona Goretzkę.

– Oczywiście, że porównywanie tych dwóch graczy jest normalne. Haaland jest jeszcze na początku swojej kariery, ale dziś mieliśmy wyraźnego zwycięzcę tej rywalizacji – powiedział Goretzka.

W tej samej rozmowie Leona Goretzkę poproszono również o kilka słów na temat wspomnianego wcześniej pojedynku z Borussią Dortmund w ramach Superpucharu Niemiec. Pomocnik bawarskiego klubu nie ukrywa, iż monachijczycy zasłużyli na zwycięstwo.

– To bardzo wyjątkowe. Panowała niesamowita atmosfera i świetna zabawa. Dortmund pokazał na co ich stać. Mają super drużynę – mówił dalej.

– Chcieliśmy pokazać siłę w tym prestiżowym pojedynku i dobrze nam to wyszło. W końcu zasłużyliśmy na zwycięstwo – podsumował Leon Goretzka.

Źródło: Sky / Sat.1
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...