DieRoten.pl
Reklama

Goretzka: Bardzo chcieliśmy wygrać

fot.
Reklama

Wczorajszego późnego wieczoru, na Puskas Arenie w Budapeszcie odbyło się kolejne spotkanie w ramach nowej odsłony Ligi Narodów UEFA.

Reprezentacja narodowa Węgier podejmowała kadrę Niemiec, gdzie obowiązki selekcjonera od sierpnia ubiegłego roku pełni były trener Bayernu Monachium, czyli Hansi Flick.

Koniec końców pojedynek zakończył się podziałem punktów i wynikiem 1:1. Warto jednak wspomnieć, że obie ekipy miały wiele okazji bramkowych, zaś na szczególne wyróżnienie zasługuje Manuel Neuer, który ponownie wykazał się wieloma genialnymi interwencjami.

Tradycyjnie po zakończeniu spotkania, przed kamerami na pytania dziennikarzy odpowiadali wyznaczeni piłkarze – swoje stanowisko przedstawił między innymi Leon Goretzka, który nie krył rozczarowania po występie „Die Mannschaft”.

− Bardzo chcieliśmy wygrać. Chcemy osiągnąć coś w Lidze Narodów. Teraz znów nam się to nie udało. Oczywiście, to bardzo irytujące i niewystarczające, ale z Węgrami nie było to takie proste – powiedział po meczu Goretzka.

Po ostatnim gwizdku swoje zdanie przed kamerami niemieckiej telewizji „RTL” wyraził również autor jedynego trafienia dla Niemiec, czyli Jonas Hofmann, który strzelił także bramkę w niedawnym pojedynku Ligi Narodów z Anglikami na Allianz Arenie w Monachium.

− Jestem bardzo rozczarowany, zwłaszcza z powodu tej jednej akcji, dzięki której mogliśmy podwyższyć na 2:1. Byłaby to zwycięska bramka, więc bylibyśmy w pełni zadowoleni z 2:1. Musimy jednak dalej nad sobą pracować – podsumował Jonas Hofmann.

Źródło: RTL
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...