DieRoten.pl

Bayern Monachium ma już za sobą kolejne spotkanie w ramach sezonu ligowego 2020/21. Dzisiejszego późnego popołudnia monachijczycy mierzyli się z 1. FC Koeln.

Piłkarze rekordowego mistrza Niemiec pokazali się z bardzo dobrej strony i w pełni zasłużenie rozbili swoich rywali z Nadrenii Północnej-Westfalii aż 5:1. Jeśli mowa o bramkach, to na listę strzelców wpisywali się kolejno Choupo-MotingLewandowski (dwukrotnie) oraz Gnabry (dwukrotnie).

Po spotkaniu tradycyjnie już w strefie mieszanej na pytania dziennikarzy odpowiadali wyznaczeni przez klub zawodnicy rekordowego mistrza Niemiec. Swojego głosu użyczył m. in. wracający po przerwie spowodowanej kontuzją strzelec dwóch goli, czyli Gnabry.

− Nie możemy już mieć takich chwiejnych momentów w naszej grze. Oczywiście nie można powiedzieć, że nie pozwolimy na nic swoim rywalom przez 90 minut, ale musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby było tego coraz mniej w przyszłości − powiedział Gnabry.

W trakcie dalszej części rozmowy z dziennikarzem niemieckiej stacji „Sky”, niemiecki skrzydłowy odniósł się również do swojego powrotu oraz występu Thomasa Muellera, który dopiero co zakończył kwarantannę.

− Zanim razem z Thomasem zameldowaliśmy się na boisku, wynik nie był aż taki bezpieczny dla nas. Nie graliśmy tak dominująco. Musieliśmy wywołać trochę zamieszania na boisku. Na całe szczęście wykonaliśmy zadanie i byliśmy w stanie pomóc − podsumował Serge Gnabry.

źródło: Sky

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama28.02.2021 19:25
28.02.2021 09:01
Dobrze Gnabry mówi o tej chwiejności i niech Flick to wbija do głów zawodnikom cały czas. Ta chwiejność to pewnie wynik formy i podejścia do spotkań. Przed nami za chwile decydujące miesiące i przyjście najwyższej formy powinno zminimalizować tą chwiejność.
27.02.2021 20:30
Fajnie, że znów zaczął punktować. W ogóle w ostatnich dwóch meczach czuć stary Bayern z zeszłego sezonu.
27.02.2021 20:29
Idealny powrót Serge'a.
27.02.2021 19:29
Gruby dzisiaj mnie zaskoczył