DieRoten.pl
Reklama

Gnabry, Kimmich i Goretzka od początku?

fot. vitaliivitleo / Photogenica
Reklama

Po niedawnym zwycięstwie w sparingu z Peru, dzisiejszego wieczoru podopieczni Hansiego Flicka rozegrają kolejny mecz towarzyski.

Jak już informowaliśmy wcześniej, w meczu towarzyskim z Peru, nasi sąsiedzi zza Odry zwyciężyli 2:0 po bramkach Niclasa Fuellkruga. Z kolei dziś wieczorem, podopieczni Hansiego Flicka zmierzą się na własnym podwórku w sparingu z Belgami.

Miejscem tego starcia będzie RheinEnergieSTADION w Kolonii (początek zaplanowano dokładnie o 20:45). Co do możliwej XI Niemców, podczas wczorajszej konferencji prasowej, selekcjoner „Die Mannschaft” potwierdził, że od samego początku zagra przede wszystkim Serge Gnabry.

Ponadto w wyjściowej jedenastce powinni również znaleźć się Joshua Kimmich oraz Leon Goretzka, który zaczął ostatnio na ławce rezerwowych.

− Serge oraz Thilo zaczną od samego początku, zastąpią Havertza i Schlotterbecka. Przewiduję jeszcze jedną czy dwie zmiany – powiedział wczoraj Flick.

Przypominamy przy okazji, że funkcję kapitana ponownie będzie pełni Kimmich, który spośród wszystkich powołanych niemieckich graczy, posiada najwięcej rozegranych spotkań dla niemieckiej reprezentacji narodowej. Poniżej znajdziecie przewidywaną XI Niemców.

Jak mogą zagrać Niemcy?

ter Stegen – Wolf, Kehrer, Ginter, Raum – Kimmich, Goretzka – Wirtz, Gnabry – Werner, Fuellkrug.

Źródło: DFB / Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...