Głosowanie na Piłkarza Meczu w sparingu Niemiec

Wczorajszego późnego wieczoru, swoje pierwsze spotkanie w ramach czwartej w tym sezonie przerwy reprezentacyjnej rozegrali piłkarze kadry narodowej Niemiec.

Podopieczni Hansiego Flicka w meczu na ProZero Arenie w Sinsheim podejmowali Izrael, który ostatecznie został pokonany przez naszych sąsiadów zza Odry 2:0.

Jeśli mowa o bramkach, to na listę strzelców wpisywali się zawodnicy londyńskiej Chelsea, a mianowicie Kai Havertz oraz Timo Werner. Niemcy do akcji wracają już w najbliższy wtorek, kiedy to w swoim drugim sparingu zmierzą się z reprezentacją Holandii.

Tradycyjnie po zakończeniu spotkania, na oficjalnej stronie Niemieckiego Związku Piłki Nożnej można głosować na Piłkarza Meczu. Do wyboru są niemalże wszyscy zawodnicy, zaś wśród nich można wyróżnić przede wszystkim Jamala Musialę oraz Thomasa Muellera.

Co prawda Leroy Sane również miał okazję rozegrać wczoraj kilkanaście minut, ale jego występ był zbyt krótki, aby skrzydłowy został dopuszczony do głosowania.

Na ten moment prowadzi Musiala, który zdobył 279 głosów z 861 (32,4%). Głosowanie potrwa do jutrzejszego popołudnia, po czym wyłoniony zostanie zwycięzca. Zachęcamy do udziału! Link znajdziecie poniżej.