DieRoten.pl

Gechter: Walczyliśmy i daliśmy z siebie wszystko

26.01.2022, 07:51:53
KP

W ubiegłą sobotę, mistrzowie Niemiec w pojedynku w ramach 20. kolejki niemieckiej Bundesligi, mierzyli się na wyjeździe z drużyną berlińskiej Herthy.

Mistrzowie Niemiec rozegrali kolejne dobre spotkanie i tym razem pokonali Herthę na ich własnym podwórku 4:1. Jeśli mowa o bramkach, to na listę strzelców wpisywali się kolejno Corentin TolissoThomas MuellerLeroy Sane oraz Serge Gnabry.

Tradycyjnie już w strefie mieszanej dla dziennikarzy, po zakończeniu spotkania, na pytania odpowiadali piłkarze obu klubów. W przypadku berlińczyków wybór padł między innymi na Linusa Gechtera, dla którego był to zarazem debiut w wyjściowej XI w Bundeslidze.

− Wszyscy walczyliśmy, myślę, że każdy kto oglądał ten mecz to widział. Jeśli chodzi o wysiłek, nie można nikogo winić, wszyscy dali z siebie wszystko – powiedział Gechter.

− Teraz musimy pracować dalej i robić to krok po kroku - wszystko naraz nie zadziała. Bayern nie jest najłatwiejszym przeciwnikiem na debiut w pierwszej jedenastce, ale czułem się dobrze przygotowany i trenowałem do tego – podsumował Linus Gechter.

Jeśli mowa o rywalizacji w niemieckiej Bundeslidze, to monachijczycy do akcji wkraczają dopiero 5 lutego, kiedy to podejmą na własnym podwórku RB Lipsk (początek starcia o 18:30). Przypominamy zarazem, że na Allianz Arenie będzie mogło zasiąść tego wieczoru do 10 000 widzów.

źródło: Hertha

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)29.01.2022 14:49
Nie mieli nic do powiedzenia.
26.01.2022 18:19
Taka dziwna wypowiedz. Przecież jasne że walczyli ale na więcej ich stać nie było. Niech już zapomną o tym meczu i skoncentrują się na kolejnym bo za chwilę znajdą się w drugiej lidze!!