DieRoten.pl

Gakpo: Napawa mnie duma, kiedy jestem łączony z Bayernem

11.10.2021, 12:10:23
Fotolia

Podobne artykuły

Choć do rozpoczęcia letniego okienka transferowego w 2022 roku pozostało jeszcze wiele miesięcy, to media na całym świecie już od dłuższego czasu spekulują o możliwych ruchach transferowych FCB.

reklama

reklama

Od jakiegoś czasu media spekulują, że Bayern śledzi rozwój młodego i utalentowanego Cody’ego Gakpo, który na co dzień występuje w zespole PSV Eindhoven.

Holender był już nawet łączony z przenosinami na Allianz Arenę zeszłego lata, ale koniec końców transfer ten nie doszedł do skutku. Niemniej jednak według doniesień prasowych z ostatnich tygodni, skrzydłowy ma nadal znajdować się na celowniku „Bawarczyków”. W niedawno udzielonym wywiadzie, 22-latek przyznał, że napawa go duma, kiedy jest łączony z FCB.

− Bayern to bez wątpienia wielki klub. Miło jest być łączony z takim klubem, to napawa mnie dumą. Kiedy sprawy stają się konkretne, to oczywiście musisz się nad tym poważnie zastanowić – powiedział Gakpo.

− Muszę jednak rozważnie kierować swoją karierą. Sam muszę stwierdzić, co będzie dla mnie najlepsze. Póki co nie rozmyślałem jeszcze o swojej przyszłości. Poczekam na to, jaki plan ma na mnie PSV – mówił dalej.

− Gdybym jednak miał odejść, to czy mam jakąś ligę marzeń? Wydaje mi się, że La Liga jest dla mnie atrakcyjna – podsumował Cody Gakpo.

W bieżącym sezonie 2021/22, Cody miał okazję wystąpić już w 17 oficjalnych meczach o stawkę dla PSV Eindhoven. Dorobek młodego Holendra w tym czasie to 5 bramek oraz 7 asyst. Szacunkowa wartość 22-latka według portalu „Transfermarkt.de” to 22 mln €.

źródło: Voetbal International

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama16.10.2021 10:14
11.10.2021 22:02
Sam nie wiem co o tym myśleć.
11.10.2021 19:11