DieRoten.pl
Reklama

Fruechtl pragnie latem udać się na wypożyczenie

fot. DieRoten.pl
Reklama

Jeśli spojrzymy na wszystkie zespoły Bayernu Monachium, to możemy wyróżnić w nich kilku utalentowanych bramkarzy. Mowa m. in. o Fruechtlu, Hoffmannie i Kainzu.

Co więcej z dniem 1 lipca na Allianz Arenę trafi nowy golkiper – Alexanader Nuebel zasili szeregi rekordowego mistrza Niemiec na zasadzie wolnego transferu z Schalke 04 Gelsenkirchen.

W związku z takim obrotem spraw w Monachium zrobi się bardzo ciasno, jeśli mowa o bramkarzach. Warto wspomnieć, że zarówno Sven Ulreich, jak i również Ron-Thorben Hoffmann niedawno wypowiedzieli się na temat swojej przyszłości i zasugerowali, że mogą odejść latem. Niemniej jednak „Ulle” nie obawia się konkurencji i zamierza walczyć o miejsce w kadrze.

W przypadku Hoffmanna mówimy przede wszystkim o chęci regularnej gry przynajmniej w drugim zespole Bayernu. Jeśli ostatnie informacje okażą się prawdziwe, to bardzo możliwe, że w przyszłym sezonie 20-latek będzie miał ku temu okazję, albowiem Christian Fruechtl pragnie udać się na wypożyczenie, co też potwierdził jego agent – Christian Roessner.

− Christian pragnie udać się na wypożyczenie w przyszłym sezonie. To oczywiste, że będzie wybierał między klubami, które postrzegają go jako bramkarza pierwszego wyboru – powiedział agent Fruechtla.

− Mamy już konkretne oferty z dwóch drużyn w Permie League, jak i oferty z 1. i 2. Bundesligi. Christian po prostu pragnie poczynić kolejny krok – podsumował Roessner.

Póki co nie wiadomo o jakich konkretnych klubach mowa, ale wstępnie można już zakładać, że 20-latek latem uda się na wypożyczenie. W trwającym obecnie sezonie Fruechtl miał okazję wystąpić w 22 meczach dla drugiej drużyny Bayernu (42 stracone bramki oraz 3 zachowane czyste konta) na poziomie 3. Ligi.

Źródło: Sport1
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...