DieRoten.pl
Reklama

Freund: Cieszymy się z umów Zvonarka, Nkiliego i Aznou

fot. Obraz jorono z Pixabay
Reklama

Nie dalej jak wczoraj, klub ze stolicy Bawarii ogłosił, że swoje pierwsze profesjonalne kontrakty z Bayernem podpisało trzech młodych piłkarzy.

Będąc dokładniejszym mowa o trójce takich zawodników jak Adam Aznou, Noel Aseko Nkili oraz Lovro Zvonarek, który kilka dni temu zdobył debiutanckie trafienie w 1. Bundeslidze przeciwko VfL Wolfsburg.

Dla całego Campusu bawarskiego przedłużenie umów z wyżej wspomnianymi piłkarzami jest wielkim wydarzeniem, o czym też wspomnieli w wywiadach zarówno Jochen Sauer (szef Campusu), jak i również dyrektor sportowy monachijczyków, czyli Christoph Freund.

− Lovro Zvonarek, Noel Aseko Nkili i Adam Aznou to młodzi zawodnicy z ogromnym potencjałem. Fakt, że możemy teraz zaoferować trzem kolejnym utalentowanym zawodnikom profesjonalne kontrakty, świadczy o pracy w naszym Campusie – powiedział Freund.

− Naszą filozofią jest posiadanie jak największego kontaktu z profesjonalistami, ponieważ jest to ważny element Bayernu, aby rozwijać talenty na absolutnie najwyższym poziomie. Będziemy nadal ściśle wspierać całą trójkę w ich kolejnym kroku. Mają wszystko, czego potrzebują, by podążać swoją drogą – podsumował Christoph Freund.

Niewykluczone, że w najbliższej przyszłości profesjonalne umowy otrzymają także inni piłkarze – jednym z kandydatów jest Javier Fernandez, który cieszy się ogromnym uznaniem w całym klubie.


Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...