DieRoten.pl

FCB Frauen z wizytą w Essen

06.05.2023, 10:17:13
Merk Picture / Shutterstock.com

Po niedawnym pogromie w Bundeslidze nad Freiburgiem, dziś o 13:00 piłkarki Bayernu Monachium rozegrają kolejne spotkanie – ponownie w ramach żeńskiej BL.

SGS Essen vs FC Bayern Frauen (13:00)

Mimo zwycięstwa 8:2 nad Freiburgiem w poprzednim meczu ligowym, monachijki nie zamierzają odpuszczać i już dziś o 13:00 zagrają w ramach 19. kolejki żeńskiej Bundesligi z drużyną SGS Essen, która zajmuje siódme miejsce w tabeli.

Dla zawodniczek Bayernu będzie to bardzo ważne spotkanie z racji na walkę o mistrzostwo Niemiec (Wolfsburg traci tylko jeden punkt do FCB Frauen), dlatego też celem Liny Magull i spółki jest odnieść kolejne przekonujące zwycięstwo i wrócić do Bawarii z kompletem punktów.

− W meczu z Essen obowiązuje to samo, co w całym sezonie - musimy wyjść, zrobić swoje i dać z siebie wszystko. W pierwszym meczu w Monachium piłkarki SGS sprawiły nam wiele trudności – powiedział trener Straus.

− Chodzi o nas, musimy wykonać swoją pracę i zagrać na miarę naszego potencjału. Jeśli uda nam się to zrobić, możemy wygrać każdy mecz, także ten – podsumował Alexander Straus.

Dzisiejszy pojedynek z udziałem monachijek tradycyjnie już będzie transmitowany w klubowej telewizji „FCB.tv” oraz na „Magenta Sport”. Ponadto dostępny będzie także darmowy stream, który udostępni Sportschau.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)06.05.2023 16:47
Trzeba wygrać bo inaczej panie mogą stracić fotel lidera!!
06.05.2023 12:59
Powodzenia. Liczymy na wygraną.
06.05.2023 10:45