DieRoten.pl

Dziś prezentacja drużyny na Allianz Arenie

04.08.2021, 07:25:55
FotoOlimpik

Wielkimi krokami zbliża się rozpoczęcie nowego sezonu 2021/22. W przypadku Bayernu Monachium kampania ruszy 13 sierpnia, kiedy to monachijczycy zagrają z Borussią M'Gladbach.

Zanim jednak mistrzowie Niemiec rozpoczną zmagania w rodzimej Bundeslidze, to czeka ich jeszcze tradycyjna coroczna prezentacja. Tym razem została ona zaplanowana na monachijskiej Allianz Arenie.

Początek imprezy zaplanowano o 14:00, zaś dla kibiców rekordowego mistrza Niemiec przygotowano szereg różnych atrakcji. Jedną z nich jest mecz z udziałem legend Bayernu, który zaplanowano na 15:45. Warto wspomnieć, że zaproszonych ma być kilku VIP-ów.

Stephan Lehmann będzie „mistrzem ceremonii” podczas wydarzenia na Allianz Arenie, a wieczorem najważniejsze momenty będą transmitowane w niemieckiej stacji telewizyjnej „Bayerische Rundfunk”.

Bayern potwierdził również za pośrednictwem swojego oficjalnego serwisu, że każdy fan będzie mógł przyczynić się do słusznej sprawy, albowiem cały dochód z imprezy zostanie przekazany instytucjom społecznym zainicjowanym przez sportowców, takim jak „WeKickCorona” Joshuy Kimmicha i Leona Goretzki, „Fundacja Giovane Elbera” i „Fundacja Felixa Neureuthera”.

Dla fanów „Gwiazdy Południa” przygotowany zostanie również pokazowy trening z Manuelem Neuerem i resztą gwiazd Bayernu, który poprowadzi Julian Nagelsmann i jego sztab szkoleniowy.

źródło: FCB

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama04.08.2021 12:06
04.08.2021 11:50
fajnie ale mam nadzieję, że skład drużyny się jeszcze zmieni po prezentacji... i to zarówno w jedną jak i drugą stronę.
04.08.2021 10:32
Mam nadzieję że na tej stronie zobaczymy skróty i zdjęcia.
04.08.2021 10:10
Ostatnio liczyłem, że do czasu prezentacji będą już kolejne nowe twarze, ale niestety przeliczyłem się...