DieRoten.pl

Dziś o 16:30 gala Globe Soccer Awards

27.12.2021, 10:30:35
PodStadionem.pl

Być może dziś w późnych godzinach popołudniowych, wyróżnieni zostaną Robert Lewandowski, Manuel Neuer oraz były trener Bayernu, czyli Hansi Flick.

Wydarzenie: Globe Soccer Awards 2021
Data: 27 grudnia, poniedziałek
Godzina: 16:30 (Polska)
Miejsce: Armani Hotel w Dubaju

Jak co roku, odbywa się uroczysta gala Globe Soccer Awards, która jest wspólnie organizowana przez Europejski Związek Agentów Piłkarskich (EFFA) oraz Europejskie Stowarzyszenie Klubów (ECA).

Tegoroczna edycja odbędzie się dokładnie 27 grudnia w Dubaju. Początek uroczystości zaplanowano na 16:30. Warto wspomnieć, że przyznane zostaną nagrody w różnych kategoriach, ale najważniejsza z nich to oczywiście tytuł „Piłkarza Roku”, gdzie jednym z głównych faworytów do triumfu jest Robert Lewandowski.

Ponadto nominowany do nagrody „Bramkarza Roku” jest Manuel Neuer. Co więcej szansę na wyróżnienie „Trenera Roku” ma Hansi Flick, zaś „Żeńskiej Drużyny Roku” ekipa FCB Frauen.

Głosowanie kibiców trwało do 20 grudnia, zaś w ostatnich dniach miało miejsce zbieranie wszystkich głosów – warto podkreślić, że głosy fanów liczą 40% wagi, zaś specjalnie wybrane jury ma 60%.

Przy okazji można jeszcze nadmienić, iż przy okazji gali Globe Soccer Awards, odbędzie się dziś debata Dubai Sports Council, na której gościć będzie nie tylko Robert Lewandowski, ale i również Kylian Mbappe. Tematem dyskusji będzie między innymi rozwój piłkarski oraz droga na szczyt w zawodowej piłce.

Przypominamy zarazem, że „Lewy” jest traktowany jako jeden z faworytów do tytułu „Piłkarza Roku”. Dla Polaka może to być tym samym drugie tego typu wyróżnienie z rzędu w karierze piłkarskiej.

źródło: Globe Soccer Awards

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)31.12.2021 22:03
27.12.2021 16:26
Zaraz idę do roboty więc nie zobaczę.
27.12.2021 15:38
LewanGOALski i długo nikt.