DieRoten.pl
Reklama

Dreesen: Jesteśmy zachwyceni mistrzostwem FCB Frauen

fot. vitaliivitleo / Photogenica
Reklama

W zeszły weekend swoje kolejne spotkanie na krajowym podwórku rozegrały zawodniczki pierwszego zespołu Bayernu Monachium.

Jak już informowaliśmy wcześniej, monachijki mierzyły się w bardzo trudnym meczu z Bayerem 04 Leverkusen. Choć zawodniczki z Nadrenii Północnej-Westfalii nie dawały za wygraną, to koniec końców monachijki zwyciężyły 2:1.

Dzięki tej wygranej podopieczne Alexandra Strausa przypieczętowały również kolejne mistrzostwo kraju – szóste w historii klubu oraz drugie z rzędu. Z tej okazji ekipie FCB Frauen gratulacje złożyli szefowie klubu ze stolicy Bawarii – w tym m. in. Jan-Christian Dreesen.

− Jesteśmy zachwyceni kolejnym mistrzostwem, szóstym dla FC Bayern Frauen, drugą obroną tytułu. Kolejny rozdział w tej historii sukcesu, która jest daleka od zakończenia – powiedział Dreesen.

− Gratulacje dla Bianki Rech, która mistrzostwem zwieńczyła swój pierwszy sezon w roli szefowej sekcji kobiecej, dla sztabu trenerskiego pod wodzą Alexandra Strausa i oczywiście dla całej drużyny kobiecej. Jestem przekonany, że można kształtować erę! – podsumował prezes Bayernu.

Warto wspomnieć, że niebawem monachijki staną przed szansą zdobycia kolejnego trofeum w tym sezonie – w najbliższy czwartek o 16:00 podopieczne Alexandra Strausa zmierzą się z Wolfsburgiem w ramach finału żeńskiego Pucharu Niemiec.


Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...