DieRoten.pl

Część piłkarzy przygotowuje się już do meczu z RB Lipsk

10.09.2019, 08:50:56
FotoOlimpik

Lada dzień do Monachium powrócą wszyscy piłkarze rekordowego mistrza Niemiec, którzy w zeszłym tygodniu udali się na zgrupowania swoich reprezentacji narodowych.

W związku z tym, że zgrupowania hiszpańskiej, niemieckiej, polskiej, chorwackiej i austriackiej reprezentacji narodowej dobiegły już końca, to wkrótce do Monachium powinno wrócić 8 zawodników pierwszego składu „Gwiazdy Południa”.

Jak dobrze wiemy w stolicy Bawarii pozostało sześciu piłkarzy, zaś Leon Goretzka wrócił przedwcześnie z racji kontuzji uda. Od momentu rozpoczęcia pierwszej w tym sezonie przerwy reprezentacyjnej pozostali w FCB gracze pracują w pocie czoła nad swoją formą.

Choć każdy zawodnik otrzymał specjalnie przygotowany indywidualny program, to na boiskach treningowych przy Saebener Strasse odbyło się kilka sesji treningowych pod czujnym okiem braci Kovac i Hansiego Flicka.

Nie dalej jak wczoraj nad ranem sztab szkoleniowy bawarskiego klubu miał do swojej dyspozycji małą 8-osobową grupę – obecni byli Sven Ulreich, Ron-Thorben Hoffmann, Lukas Mai, Jerome Boateng, Javi Martinez, Thomas Mueller, Mickael Cuisance oraz Fiete Arp.

Tradycyjnie już pracowano nie tylko nad taktyką, ale i również odbyły się ćwiczenia mają na celu poprawę skuteczności podań i strzałów. Można zakładać, że w najbliższym meczu ligowym w sobotę przeciwko RB Lipsk od samego początku zagra m. in. Martinez, który podobnie jak reszta pracuje na treningach bardzo ciężko.

źródło: Sky
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama10.09.2019 09:49
Czas wspiąć się na fotel lidera i rozgościć się na nim już do końca sezonu.
10.09.2019 09:43
Bardzo fajny mecz się zapowiada. Zobaczymy jak Kovac przygotuje drużynę na ten mecz.
10.09.2019 09:40
@diablo Ja tak samo. Kiedys czekalem na przerwe reprezentacyjna duzo bardziej niz na mecze ligowe i nawet LM. Dzis mam na odwrot.
10.09.2019 09:37
Dobre meczycho w końcu się szykuje, bo po meczach reprezentacji to nie mam sił.
10.09.2019 09:36
Dobrze by było wygrać z Lipskiem. Szykuje się ciekawy mecz. Jeden z meczów jesieni.

reklama