DieRoten.pl

reklama

Uwaga!

Prawdopodobnie używasz wtyczki blokującej wyświetlanie reklam. Wyłączając adblocka (albo podobny system) przyczyniasz się do rozwoju DieRoten.pl i sprawiasz, że portal z miesiąca na miesiąc staje się coraz lepszy.
Jeśli uważasz, że któraś reklama jest uciążliwa proszę skorzystaj z formularza kontaktowego i daj nam znać.

Z góry dzięki

Na obozie przygotowawczym w Doha panują świetne warunki – swojego zadowolenia z tego powodu nie kryje Douglas Costa, który zapowiada zaciętą walkę w drugiej części sezonu.

Po uporaniu się z urazami na twarzy Douglasa znów zawitał uśmiech. Brazylijski magik znów czaruje swoją techniką na treningach i gołym okiem można zauważyć, że jest w szczytowej formie.

Nie jest tak zimno jak w Monachium, ale nie jest tak ciepło jak w Porto Alegre. Warunki pogodowe są tutaj bardzo przyjemne – powiedział wczorajszego dnia skrzydłowy „Die Roten”.

W naszych przygotowaniach do drugiej części sezonu pracujemy z pełnym skupieniem. To jest bardzo ważne – kontynuował były piłkarz ukraińskiego Szachtaru Donieck.

Pierwsza część sezonu była dobra. Teraz zaczynamy ponownie od nowa i pragniemy dać z siebie wszystko – zapewnił Douglas Costa.

Podczas rozmowy z dziennikarzem nie zabrakło również „luźniejszych” pytań. Costa zdradził, że muzyka jest jedną z rzeczy, z których czerpie energię. Jak sam przyznał dzięki słuchaniu muzyki poprawia się jego nastrój.

Dla mnie to bardzo ważne, aby się zrelaksować. Dzięki muzyce jestem w dobrym nastroju i czerpię z niej przyjemność. Moim ulubionym muzykiem jest Wesley Safadao, jesteśmy dobrymi przyjaciółmi – zakończył.

Źródło: FCB.de

źródło:

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (1)

reklama10.01.2017 20:01
Wierzę że wiosną właśnie on będzie kluczową postacią. On ma wszystko by poprowadzić Bayern do sukcesów, uwielbiam patrzeć jak on gra!!

reklama

reklama