DieRoten.pl
Reklama

Coman zachwycony postępami i...mentalnością Tela

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Mathys Tel to bez wątpienia jeden z największych talentów w europejskiej piłce. Pod wrażeniem umiejętności swojego rodaka jest Kingsley Coman, który wskazał również na jedną cechę 18-latka, która wyróżnia go od innych.

Mathys Tel ma w obecnym sezonie na swoim koncie już 6 bramek, a w zdecydowanej większości przypadków rozpoczyna mecze na ławce rezerwowych. Występy 18-latka nie przechodzą bez echa również poza granicami Niemiec i podczas konferencji prasowej reprezentacji Francji, Kingsley Coman pytany był właśnie o swojego młodszego klubowego kolegę.

- Postęp jaki poczynił od momentu dołączenia do klubu jest niezwykły. Widzisz dojrzałość. Widzisz jak rozwija się z dnia na dzień - powiedział Coman.

- To co robi w tym sezonie jest naprawdę niezwykłe.

Coman zachwycony jest tym, ile "dynamiki" daje Tel wchodząc na boisko, ale wskazuje na inną cechę, która sprawi, że reprezentant francuskiej "młodzieżówki" może osiągnąć szczyt.

- Jego mentalność do pracy każdego dnia, zero narzekania i robienie wszystkiego dla drużyny. To naprawdę mi imponuje i są to wartości, które nie są często spotykane wśród młodych zawodników. Jeśli będzie to kontynuował to będzie w wstanie wejść na szczyt - chwalił swojego kolegę Coman.

Źródło: Tz.de
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...