Brazzo: Chcemy obronić wszystkie nasze tytuły!

Wczoraj wieczorem Bayern Monachium odniósł bardzo ważne zwycięstwo w rozgrywkach niemieckiej Bundesligi. Tym razem monachijczycy pokonali Bayer 04 Leverkusen 2:1.

Po spotkani w strefie mieszanej dla dziennikarzy oprócz piłkarzy, swojego głosu użyczył również Hasan Salihamidzic, który odniósł się między innymi do przebiegu spotkania oraz powrotu Joshuy Kimmicha. W dalszej części rozmowy nie zabrakło również pytań o grę Leroya Sane, który został zmieniony po zaledwie 36 minutach gry.

− To był bardzo ciężki mecz, w drugiej połowie poradziliśmy sobie lepiej. Ostatecznie zapracowaliśmy i zasłużyliśmy na tego gola w końcówce − powiedział Salihamidzic.

− Joshua Kimmich pojawił się na boisku i momentalnie wprowadził spokój do gry. Mentalność tego zespołu potwierdzała się przez cały rok. Muszę wyrazić dla wszystkich ogromne słowa uznania − mówił dalej.

− Chłopak naprawdę jest świetny, był kontuzjowany przez dłuższy czas. Ta drużyna mu pomoże. Wierzę w Leroya i jestem w pełni do niego przekonany. Posiada umiejętności, które miejmy nadzieję udowodni już po Nowym Roku − dodał Bośniak.

Na sam koniec dyrektor sportowy Bayernu Monachium odniósł się jeszcze do do nadchodzącej krótkiej przerwy świątecznej, podczas której cały klub będzie mógł zrobić sobie kilka dni wolnego (Bayern do akcji wraca dopiero 3 stycznia 2021 roku).

− Potrzebujemy teraz trochę wolnego, aby odpocząć w najbliższych kilku dniach. Potem znowu zaatakujemy! Oczywiście rywalizacja będzie wielka. Mimo wszystko chcemy obronić wszystkie nasze tytuły − podsumował Hasan Salihamidzic.