DieRoten.pl
Reklama

Boateng z lekkim urazem

fot. a
Reklama

Przerwy na mecze reprezentacji narodowych zawsze wywołują wśród kibiców klubowych drżenie serca o zdrowie ich zawodników, nie inaczej było i tym razem...

Z lekkim urazem pięty powrócił z Londynu Jerome Boateng, który właśnie dlatego został zmieniony w przerwie przez Matsa Hummelsa (który nota bene również doznał kontuzji lekkiego skręcenia stopy i jego występ w meczu z Bayernem jest wysoce niepewny). Jak jednak zapewnił Jogi Low zmiana była podyktowana jedynie wzgędami bezpieczeństwa i uraz nie jest poważny.

Również z lekkim urazem stawu skokowego wrócił z meczu z Japonią Arjen Robben, jednak podobnie jak i w przypadku Boatenga jest to uraz niegroźny i nie grozi wykluczeniem na najbliższe spotkanie.

O innych urazach na razie nie wiadomo i zdaje się, że wszyscy piłkarze Bayernu powrócą do Monachium zdrowi, choć w meczu z Ukrainą kilka razy ostro został potraktowany Franc Ribery.

Warto również wspomnieć, że lewy obrońca najbliższego rywala Bayernu-Macel Schmelzer również nabawił się lekkiej kontuzji łydki, ale jego występ jest znacznie bardziej prawdopodobny niż Hummelsa.

Źródło:
Apollo1

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...