DieRoten.pl

Boateng: Z Arsenalem musimy zagrać lepiej

31.10.2015, 23:14:15

Eintracht Frankfurt powstrzymał Bayern Monachium - goście wczorajszego pojedynku nie zaliczyli jedenastego zwycięstwa z rzędu w rozgrywkach Bundesligi i musieli zadowolić się jednym punktem. Niewykorzystanych sytuacji żałuje Jeroeme Boateng, który przyznał, że Duma Bawarii musi zagrać lepiej w następnym meczu, w którym przeciwnikiem będzie Arsenal Londyn.

Jesteśmy rozczarowani, ponieważ przyjechaliśmy tutaj po zwycięstwo. Szkoda, że nie wygraliśmy i straciliśmy punkty. Rekordy nie mają jednak znaczenia. Patrzymy tylko na siebie i na następny mecz. Byłoby miło, gdyby się udało (pobić rekordy - przyp. red.), ale nie wyszło, więc temat zamknięty dla nas i dla mediów”.

Graliśmy jak drużyna piłki ręcznej, ale udało się stworzyć dwie lub trzy bardzo dobre okazje. Musimy jednak zaakceptować fakt, że nie stworzyliśmy ich wystarczająco dużo. Musimy się zregenerować i zagrać lepiej z Arsenalem. W ostatnim meczu cofnęli się całą drużyną i spodziewam się, że teraz będzie podobnie” – dodał Boateng.

Fcbayern.de

źródło:
Login

admin

Obsługa techniczna

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)02.11.2015 23:14
Damy radę!!
Mia San Mia
01.11.2015 13:07
Cóż, nie udało się wygrać i tyle. Takie mecze się zdarzają i wychodzą tylko na dobre. Jestem pewny że całkiem inny Bayern zobaczymy już w środę.