DieRoten.pl

Jerome Boateng z całą pewnością nie może mówić o zbyt udanym poprzednim sezonie. Z powodu kontuzji Niemiec opuścił wiele spotkań i nie mógł do końca pomóc swoim kolegom z zespołu.

reklama

W obecnym sezonie Jerome Boateng również miał problemy z urazem, jednakże od pewnego czasu Niemiec trenuje już na pełnym obciążeniu i co raz częściej otrzymuje szansę gry na boisku.

Rosły stoper i podpora defensywy Bayernu Monachium w niedawnym wywiadzie podkreślił, że zdaje sobie doskonale sprawę ze swojej formy, ale jest na dobrej drodze do odzyskania swojej najlepszej formy sprzed miesięcy.

Wciąż brakuje mi nieco do osiągnięcia poziomu na jakim znajdowałem się niegdyś. Potrzebuję rytmu meczowego i kolejnych spotkań. Jestem na dobrej drodze − powiedział Jerome Boateng.

Jerome odniósł się również do powrotu Juppa Heynckesa, który w 2013 roku jak dobrze pamiętamy poprowadził klub ze stolicy Bawarii do historycznej potrójnej korony − Boateng doskonale pamięta tamten okres.

Cała drużyna jest szczęśliwa, że Jupp powrócił. Znowu czerpiemy radość i bawimy się dobrze na treningach. Każdy z nas jest ambitny i pragnie się poprawić − mówił dalej Niemiec.

Jupp dodaje nam mnóstwa pewności. On oczekuje ode mnie, abym wiele mówił na boisku i brał na siebie odpowiedzialność. Jestem świadom powierzonej mi roli − kontynuował stoper FCB.

− Każdy z nas może i musi grać lepiej. Teraz musimy pokazać, że wróciliśmy na właściwe tory − zakończył Jerome Boateng.

 

 

źródło: Twitter

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama12.10.2017 21:28
12.10.2017 19:57
Spokojnie wszystko przyjdzie z czasem, forma też.
12.10.2017 08:03
Oby tylko nie przytrafiła się znowu jakaś kontuzja.

reklama

reklama