DieRoten.pl

Choć Bayern Monachium wygrał wczorajsze spotkanie z VfB Stuttgart 3:1, to główną bolączką dla Hansiego Flicka były urazy czterech zawodników pierwszego składu...

Po wczorajszym meczu ligowym Hansiemu Flickowi przybyły cztery nowe problemy kadrowe. Urazów mięśniowych doznali tacy zawodnicy jak Jerome Boateng, Lucas Hernandez, Corentin Tolisso oraz Javi Martinez.

Tuż po spotkaniu, podczas konferencji prasowej trener rekordowego mistrza Niemiec potwierdził, że po powrocie do Monachium, cała czwórka zostanie poddana niezbędnym badaniom, po czym klub będzie wiedział dokładnie, czy piłkarze będą mogli polecieć z resztą kolegów do Madrytu.

Jutro będziemy wiedzieli więcej, musimy wykonać badania. Po tym, jak już otrzymamy diagnozę, to podejmiemy decyzję, jaki skład uda się do Madrytu na mecz Ligi Mistrzów − powiedział Hansi Flick.

Na całe szczęście z informacji ujawnionych niedawno przez niemiecki „Bild” wynika, że zarówno Boateng, Lucas, Tolisso oraz Martinez nie doznali żadnych poważnych urazów i nie czeka ich długa przerwa od gry. Na domiar wszystkiego niewykluczone, że cała czwórka poleci również do Madrytu!

Z kolei wczorajszego wieczoru niemiecki „Sport1” poinformował, że z racji pewnego awansu z pierwszego miejsca do fazy pucharowej Ligi Mistrzów, Hansi Flick być może da odpocząć kilku zawodnikom w starciu piątej kolejki z Atleti. Szansę gry może otrzymać m. in. Niklas Suele oraz Jamal Musiala.

źródło: Bild.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (10)

reklama29.11.2020 18:05
Kilka razy już te niegroźne urazy kończyły się miesięczną przerwą, ale oby tym razem jednak rzeczywiście były to niegroźne urazy.
I również jestem zdania, że spotkanie z Atletico powinno być potraktowane jako możliwość odpoczynku dla jak największej liczby zawodników.
29.11.2020 17:36
29.11.2020 17:23
Ja też. Ważniejszy końcowy sukces niż seria, która i tak kiedyś musi się skończyć.
29.11.2020 17:01
Spokojnie, zaufajmy trenerowi. Rekordy rekordami, fajnie że je pobijamy po każdym meczu ale one nie są najważniejsze. Nawet gdyby w Madrycie wyszedł skład złożony wyłącznie z juniorów to zrozumiał bym trenera!!
29.11.2020 16:57
Jeśli da odpocząć, musimy liczyć się z porażka.
29.11.2020 14:53
Nubel-Sarr-Richards-Sule-Lucas(z Alabą po połowie :-D)-Javi-Coco-Costa-Musiala-Sane-"Czupo"

jeśli wszyscy będą na tyle zdrowi... mecz z Lipskiem XX razy ważniejszy
29.11.2020 14:40
Ja już wczoraj pisałem na Atletico powinien wyjść zakład pół na pół.

Neuer- Pavard, Suele, Martinez, Lucas- Goretzka, Musiala- Costa, Choupo-Moting, Sane- Lewy.
29.11.2020 14:32
Ja wiem, że wszyscy by chcieli niebotycznego rekordu zwycięstw z rzędu w LM, ale trenerzy myślą bardziej pragmatycznie, mając na uwadze trudy sezonu. Jeśli Flick zdecyduje, że zagra z Atletico składem lekko eksperymentalnym wcale się nie zdziwię. Ba, sam bym w tym momencie bardziej skupił się na możliwości odpoczynku kilku zawodników.
29.11.2020 14:24
29.11.2020 14:13
I całe szczęście. Choć nie wyobrażam sobie wyjazdu do Madrytu bez całej czwórki.