Bild ocenił zawody w Monachium

Nie dalej jak wczoraj, późnym popołudniem podopieczni Hansiego Flicka rozegrali swoje dwudzieste piąte oficjalne spotkanie w ramach sezonu 2019/20 rozgrywek niemieckiej pierwszej Bundesligi.

Bayern Monachium wywiązał się ze swojego zadania jak należy i odniósł kolejne zwycięstwo w ramach 25. kolejki niemieckiej Bundesligi. Wczorajszego późnego popołudnia podopieczni Hansiego Flicka pokonali na własnym podwórku FC Augsburg 2:0.

Podczas gdy pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, to w drugiej części spotkania do siatki FCA trafili kolejno Thomas Mueller oraz Leon Goretzka. Przy okazji warto wspomnieć, że oba gole zostały zdobyte w pięknym stylu.

Tradycyjnie już, wczorajsze spotkanie na Allianz Arenie w Monachium ocenił niemiecki dziennik „Bild”. Biorąc pod uwagę opinię dziennikarzy najwyższą notę otrzymali Goretzka, Mueller, Jerome Boateng oraz Manuel Neuer, który w drugiej połowie popisał się fenomenalną interwencją na wagę zwycięstwa – cała trójka została oceniona na 2.

Pozostali gracze rekordowego mistrza Niemiec otrzymali oceny z zakresu 3-4. W przypadku gości najlepszy był Ruben Vargas (2). Poniżej znajdziecie wszystkie oceny obu zespołów.

Bayern: Neuer (2.0), Pavard (4.0), Boateng (2.0), Alaba (4.0), Davies (4.0), Kimmich (3.0), Thiago (3.0), Gnabry (4.0), Mueller (2.0), Coutinho (4.0), Zirkzee (4.0), Goretzka (2.0), Lucas (brak), Martinez (brak)

Augsburg: Luthe (3.0), Iago (4.0), Jedvaj (3.0), Gouweleeuw (4.0), Framberger (3.0), Baier (4.0), Khedira (4.0), Max (4.0), Richter (3.0), Loewen (4.0), Vargas (2.0), Finnbogason (3.0), Uduokhai (brak)

Jeśli zaś mowa o ocenach dla trenerów, to Hansi Flick otrzymał notę 3, podczas gdy Markus Schmidt 3. Pracę arbitra głównego oceniono na 2.

Źródło: Bild.de