DieRoten.pl

Bild: Neuer, Mueller i Kimmich wznowili treningi z zespołem

02.08.2021, 16:58:19
FotoOlimpik

Bardzo dobre wiadomości napływają do nas prosto z ośrodka treningowego bawarskiego klubu, który przypomnijmy mieści się przy Saebener Strasse w Monachium.

Jak informują liczne niemieckie źródła, dziś po raz pierwszy w treningu drużynowym brało udział trio Manuel Neuer, Joshua Kimmich oraz Thomas Mueller, którzy mieli nieco przedłużone wakacje z racji na obciążenie w minionym sezonie oraz udział na EURO 2020.

Warto jednak wspomnieć, że Thomas wrócił do klubu kilka dni wcześniej i odbył kilka indywidualnych sesji treningowych pod nadzorem Holgera Broicha i reszty fizjoterapeutów bawarskiego klubu.

Wspomniani wyżej piłkarze przeszli wczoraj niezbędne badania i testy wytrzymałościowe w centrum wydajnościowym FCB, dzięki czemu mogli dziś bez najmniejszych przeszkód rozpocząć przygotowania do nowego sezonu pod wodzą Juliana Nagelsmanna.

Tym samym nowy szkoleniowiec bawarskiego klubu ma już do swojej dyspozycji niemalże pełną kadrę pierwszego zespołu (nie licząc oczywiście nieobecnych i kontuzjowanych graczy).

Po krótkiej przerwie w zajęciach z kolegami brał również udział Niklas Suele, który narzekał na problemy z plecami. Niestety, ale Kingsley Coman, który doznał stłuczenia żeber w sparingu z Napoli, nie brał udziału w dzisiejszej sesji treningowej.

źródło: Bild.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama04.08.2021 12:23
03.08.2021 11:37