DieRoten.pl
Reklama

Bayern zapewni kibicom bezpłatne badanie na Covid-19

fot. Photogenica
Reklama

Dokładnie 24 września emocje po raz kolejny sięgną zenitu, albowiem podopieczni Hansiego Flicka staną przed szansą zdobycia kolejnego trofeum na arenie europejskiej.

Rywalem mistrzów Niemiec będzie Sevilla, która dla przypomnienia w finale rozgrywek Ligi Europy pokonała Inter. UEFA potwierdziła już, że mimo pewnych obaw, bój o Superpuchar Europy odbędzie się zgodnie z planem i na stadion w Budapeszcie wejdą kibice, stanowiący 30% pojemności stadionu (20.000).

Mimo wszystko, aby kibice mogli wejść na stadion, niezbędnym warunkiem jest okazanie negatywnego wyniku na obecność koronawirusa (nie może być starszy niż 3 dni).

Klub ze stolicy Bawarii postanowił w tym celu wyciągnąć pomocną dłoń dla swoich fanów. Wszyscy posiadacze biletów na pojedynek z Sevillą, będą mogli wykonać bezpłatne badanie na Covid-19!

Bayern w porozumieniu z Ecolog, w dniach 21-22 września przeprowadzi bezpłatne badania na parkingu dla gości przy Allianz Arenie. Wyniki następnie zostaną przesłane do kibiców drogą mailową.

Mecz Superpucharu Europy odbędzie się 24 września (czwartek) na Puskas Arenie w Budapeszcze o 21:00.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...