Według raportów ze Szwajcarii "Bawarczycy" mają na oku zawodnika "The Gunners".
Zobacz także:
- Czy Bayern ma szanse na potrójną koronę?
- Neuer niebawem w bramce Bayernu?
- Lewandowski: Kane to bardzo dobre rozwiązanie dla Bayernu
- „Podpisanie umowy z Boatengiem byłoby błędem”
- Agent Daviesa: Real chciałby podpisać kontrakt z Daviesem
Choć okienko transferowe jeszcze się nie rozpoczęło, to już wiemy, że to będzie najciekawsze lato od lat. Nowa "6", napastnik, boczny obrońca, stoper... Jedno jest pewne: będzie się działo. A wedle najnowszych doniesień ze Szwajcarii Bayern na oku może mieć kolejnego zawodnika.
Mowa tutaj o pomocniku Arsenalu, Granicie Xhace. 30-latek najpewniej odejdzie latem z ekipy Mikela Artety, a najwięcej mówi się o tym, że jego kolejnym przystankiem w karierze będzie Bayer Leverkusen. Jak podaje szwajcarski portal "4-4-2.ch", drużyna z Allianz Areny jest zainteresowana pozyskaniem pomocnika. Jednak to nie Bayern, a zespół "Aptekarzy" jest na prowadzeniu w wyścigu o byłego zawodnika Borussii Moenchengladbach.
Za Xhaką najlepszy sezon w Anglii. W zakończonej już kampanii 2022/23 Granit wystąpił w 47 meczach, w których zaliczył 7 asyst i zdobył 7 bramek.