DieRoten.pl
Reklama

Bayern będzie naciskał na rozmowy z "Aptekarzami"

fot. Fotolia
Reklama

Nie tak dawno temu Bayern Monachium ogłosił pierwszy letni transfer na nadchodzący wielkimi krokami sezon 2023/24.

Jak już doskonale wiemy, pod koniec zeszłego tygodnia monachijczycy potwierdzili, że nowym piłkarzem rekordowego mistrza Niemiec został Hiroki Ito, który przeniósł się do FCB z ekipy VfB Stuttgart.

Jednakże to nie koniec potencjalnych wzmocnień defensywy Bayernu, albowiem media od dłuższego czasu informują, że „Bawarczycy” pracują nad transferem Jonathana Taha z Bayeru 04 Leverkusen. Sam zawodnik wedle różnych raportów, jest zdeterminowany, aby dołączyć do FCB.

Najnowsze informacje w sprawie niemieckiego stopera przedstawił dziś z kolei Fabrizio Romano, który informuje, że bawarski klub będzie naciskał w najbliższym czasie na rozmowy z „Aptekarzami”.

Co prawda pomiędzy stronami pozostają spore rozbieżności w kwestii opłaty transferowej za 28-latka, ale szefowie z Monachium chcieliby jak najszybciej sfinalizować ten ruch, zwłaszcza że przed monachijczykami jeszcze sporo zmian w kadrze na sezon 2024/2025.

Włoski dziennikarz i ekspert transferowy podkreślił również, że w przypadku stanowiska Taha nic nie uległo zmianie – Jonathan pragnie tylko i wyłącznie dołączyć do FCB, choć zainteresowanie ze strony klubów angielskiej Premier League jest ogromne.

Źródło: Fabrizio Romano
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...