DieRoten.pl

Arp i Cuisace w pocie czoła trenują przy Saebener

06.09.2019, 09:55:11
FotoOlimpik

Jak już doskonale wiemy w wyniku pierwszej w tym sezonie przerwy reprezentacyjnej stolicę Bawarii opuściło dokładnie 16 zawodników pierwszego składu Bayernu Monachium.

W Monachium z kolei pozostało 6 piłkarzy takich jak Sven Ulreich, Jerome Boateng, Javi Martinez, Thomas Mueller, Mickael Cuisance oraz Fiete Arp. Niestety... Niebawem do ich grona dołączy jeszcze kontuzjowany Leon Goretzka.

Jak dobrze wiemy pozostali w klubie zawodnicy otrzymali od sztabu szkoleniowego FCB specjalne programy indywidualne, aby w jak najlepszym stopniu przygotować się fizycznie do kolejnych wyzwań w nadchodzących tygodniach.

Co prawda na boiskach treningowych przy Saebener Strasse nie ma ostatnio dużego ruchu, ale w pocie czoła intensywnie nad swoją formą pracują przede wszystkim Arp oraz Cuisance, którzy pragną wykorzystać pierwszą w tym sezonie przerwą reprezentacyjną, aby popracować nad sobą. Dla przykładu wczoraj obaj gracze pod czujnym okiem Roberta Kovaca i Hansiego Flicka ćwiczyli między innymi podania i uderzenia.

Ten okres jest fantastyczną okazją, aby poczynić kolejny krok naprzód. To ważne dla Mickaela i dla mnie w szczególności. Mickael jest tutaj krótko, zaś ja byłem wykluczony z akcji w ostatnich dniach ze względu na chorobę − powiedział Fiete Arp.

Były pomocnik Borussii M'Gladbach − Cuisance − przerwę reprezentacyjną pragnie wykorzystać na to, aby pozostać w jak najlepszej formie i być gotowym, kiedy już jego koledzy powrócą ze zgrupowań.

Pragnę wykorzystać ten czas, aby znaleźć się w idealnej formie, kiedy chłopacy powrócą ze swoich reprezentacji narodowych − podsumował Cuisance.

źródło: FCB.de / FCB.tv
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama06.09.2019 18:45
Jak choć z jednego z nich coś będzie, to będzie ponad stan :) Mówię poważnie, ale oczywiście życzę im jak najlepiej.
06.09.2019 18:11
Dalej się zastanawiam co ten cuisance robi w naszej drużynie
06.09.2019 15:46
Lepszym rozwiązaniem było by ich wypożyczyć.
06.09.2019 10:04
Szansa dla nich żeby wykorzystać nieobecność reszty drużyny i wykazać się przed trenerami tak żeby dostali jakąś szansę gry. Przy pewnym wyniku Arp 15/20 minut mógłby spokojnie otrzymać, ale raczej w spotkaniu z RB nie będzie miało to miejsca.

reklama