DieRoten.pl

Ancelotti: Kimmich naturalnym następcą Lahma

19.05.2017, 21:53:41
Photogenica

Zakończenie kariery przez legendarnego Philippa Lahma rodzi wiele pytań, jednak najważniejszym z nich jest obsadzenie prawej obrony w przyszłym sezonie.

Od dłuższego czasu (momentu ogłoszenia zakończenia kariery przez Lahma) spekuluje się o następcy kapitana „Die Roten” na prawej stronie obrony w monachijskim zespole – mówi się między innymi o sprowadzeniu nowego defensora, który miałby sprostać owemu zadaniu.

Włodarze Bayernu Monachium wraz z trenerem Carlo Ancelottim niejednokrotnie powtarzali, że nowym prawym obrońcą po zakończeniu kariery przez Philippa Lahma zostanie Joshua Kimmich.

Włoski trener po raz kolejny potwierdził w swojej wypowiedzi, że od przyszłego sezonu na prawej obronie będziemy oglądać młodego Kimmicha – zdaniem „Carletto” jest on naturalnym następcą legendy FCB.

Zastąpić Lahma i Alonso jest rzeczą niemożliwą ze względu na ich jakość, doświadczenie i osobowość. Mamy jednak innych zawodników jak Manuel, Thomas czy David, którzy będą kontynuowali tę drogę powiedział Ancelotti.

Posiadamy skład z fantastycznie doświadczonymi zawodnikami i silnymi osobowościami. Zastąpić ich specyficzną techniczną jakość jest bardzo trudno, znaleźć takiego prawego obrońcę jak Lahm czy pomocnika jak Alonso kontynuował szkoleniowiec Bayernu.

Na prawej obronie naturalnym następcą Philippa Lahma jest oczywiście Kimmich. Ma przed sobą wielką przyszłość i jestem pewny, że zostanie fantastycznym prawym obrońcą zakończył Włoch.

źródło: Goal.com
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama20.05.2017 14:10
Trzymam go mocno za słowo!!
20.05.2017 13:25
Oby! Trzymam kciuki za Kimmicha!!!

reklama