DieRoten.pl
Reklama

Agent Daviesa: Może lepiej, jeśli poczekamy do 2024 roku

fot. livephotosport / Photogenica
Reklama

Choć odejście Olivera Kahna oraz Hasana Salihamidzica zostało przyjęte przez kibiców Bayernu bardzo dobrze, to niewykluczone, że rozstanie z „Brazzo” może mieć wpływ na dalsze działania FCB.

Były dyrektor sportowy bawarskiego klubu prowadził liczne rozmowy transferowe z potencjalnymi celami monachijczyków. Ponadto Hasan Salihamidzic był bardzo aktywnie zaangażowany w negocjacje kontraktowe z wieloma gwiazdami Bayernu Monachium.

Mowa chociażby o Alphonso Daviesie, o którego nowej umowie spekuluje się już od kilku tygodni, a nawet miesięcy. Pewnym jest, że mistrzowie Niemiec chcą przedłużyć kontrakt „Phonziego”, ale ostatnie ruchy Rady Nadzorczej wywołały spore zamieszenie, o czym też wspomniał agent Kanadyjczyka – Nedal Huoseh.

To bez dwóch zdań czas pełen chaosu w klubie. Obecnie wydaje się, że panuje tam zbyt wiele niepewności i niestabilności, co do kierunku klubu – powiedział Huoseh.

Szczerze nie wiem z kim mam rozmawiać i nie jestem pewien, co się dzieje. Zanim przejdziemy do kwestii nowego kontraktu, to może będzie lepiej, jak poczekamy do 2024 roku. Będziemy mogli zobaczyć, w jakim kierunku rozwinie się sytuacja – podsumował Nedal Huoseh.

Jak informują media, odejście Hasana Salihamidzica może mieć wpływ na przyszłość Alphonso Daviesa. Kanadyjczyk był o krok od przedłużenia umowy z „Bawarczykami”. Jego nowy kontrakt był już gotowy i został sporządzony przez stronę zawodnika i byłych szefów Bayernu.

Obie strony zawarły nawet porozumienie - do ustalenia pozostały drobne detale. Wspomniany wyżej Nedal Huoseh był w Monachium przez ostatnie 2 tygodnie, aby doprowadzić sprawę do końca. Teraz jednak po zmianach w zarządzie, agent wraca do domu - bez finalizacji nowej umowy.

Źródło: Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...