Szukaj
Bayern Monachium póki co ogłosił pozyskanie dwóch nowych zawodników na nadchodzący sezon 2022/23. Mowa o takich graczach jak Noussair Mazraoui oraz Ryan Gravenberch.
Potwierdziły się doniesienia niemieckich i zagranicznych mediów w sprawie pozyskania przez klub ze stolicy Bawarii nowego zawodnika na środek pomocy.
Pod koniec maja klub ze stolicy Bawarii oficjalnie potwierdził zakontraktowanie 24-letniego prawego defensora Ajaxu − Noussaira Mazraouiego.
Dokładnie 1 lipca 2022 roku otwarte zostanie letnie okienko transferowe w niemalże całej piłkarskiej Europie. W związku z tym z każdym dniem powstaje coraz więcej plotek.
Jeśli wszystko potoczy się zgodnie z planem, to jeszcze dziś klub ze stolicy Bawarii potwierdzi drugi transfer na nadchodzący wielkimi krokami sezon 2022/23.
Nie jest już żadną tajemnicą, że Bayern Monachium pracuje nad pozyskaniem w letnim okienku transferowym skrzydłowego Liverpoolu – Sadio Mane.
Zapewne wielu kibiców zarówno tych młodszych, jak i starszych, pamięta nadal Samuela Kuffoura, który miał w przeszłości okazję grać w Bayernie.
Latem zeszłego roku pierwszy zespół rekordowego mistrza Niemiec opuściło kilku zawodników – część z nich udała się również na roczne wypożyczenie.
Dla jednego z zawodników Bayernu dzisiejszy dzień jest wyjątkowy – dokładnie 26 lat temu na świat przyszedł Kingsley Coman, który może pochwalić się już wieloma tytułami w trzech topowych ligach w Europie.
W ostatnich dniach w niemieckich mediach można było przeczytać, że Werder Brema jest blisko finalizacji transferu Sarpreeta Singha z Bayernu Monachium.
Jak co miesiąc, fani rekordowego mistrza Niemiec z całego świata, mogą oddawać swoje głosy na Najpiękniejszą Bramkę Miesiąca na oficjalnej witrynie bawarskiego klubu.
Kilka dni temu swoje trzecie spotkanie w ramach drugiej przerwy reprezentacyjnej w 2022 roku rozegrali zawodnicy niemieckiej reprezentacji narodowej.
W ubiegłą sobotę swoje trzecie oficjalne spotkanie w ramach nowej odsłony Ligi Narodów UEFA rozegrali piłkarze niemieckiej reprezentacji narodowej.
Przy okazji swojego pożegnania z drugą drużyną, Maximilian Welzmueller udzielił ostatnio obszernego wywiadu dla klubowych mediów Bayernu.
Nie tylko w męskich zespołach Bayernu Monachium trwają intensywne przygotowania do nadchodzącego sezonu 2022/23 – nie inaczej jest w przypadku żeńskiej ekipy.
Nie dalej jak wczoraj wieczorem odbyło się kolejne spotkanie na arenie międzynarodowej w ramach drugiej przerwy reprezentacyjnej w 2022 roku.
W ostatnim czasie pojawiło się wiele nowych spekulacji transferowych odnośnie poszczególnych piłkarzy pierwszego zespołu rekordowego mistrza Niemiec.
Co prawda Robert Lewandowski pragnie latem odejść do Barcelony, ale jak informują inne źródła, pod uwagę mają być brane także inne opcje jak Chelsea i Paris Saint-Germain.
Wśród zawodników, którzy od tygodni są łączeni z przenosinami na Allianz Arenę w Monachium, można wymienić między innymi Sasę Kalajdzica z ekipy VfB Stuttgart.
Coraz więcej znaków i sygnałów jasno wskazuje, że na początku lipca nowym zawodnikiem pierwszego zespołu Bayernu Monachium zostanie Sadio Mane.