DieRoten.pl
Reklama

Wehrle: Chcielibyśmy zatrzymać Kalajdzica

fot. Shutterstock.com\ph.FAB
Reklama

Wśród zawodników, którzy od tygodni są łączeni z przenosinami na Allianz Arenę w Monachium, można wymienić między innymi Sasę Kalajdzica z ekipy VfB Stuttgart.

Póki co monachijczycy spotkali się kilkukrotnie z agentem piłkarza, ale nie podjęto żadnej decyzji. Mówi się, że Stuttgart w przypadku transferu definitywnego będzie oczekiwać około 20-25 milionów euro za swojego napastnika.

Niemniej jednak stuttgartczycy nie porzucili jeszcze nadziei na dłuższą współpracę z Austriakiem. Niedawno na łamach programu „Sky” na temat przyszłości 24-latka wypowiedział się Alexander Wehrle, czyli prezes klubu ze Szwabii.

− Prowadzimy dobry dialog z Sasą i jego doradcą. Chcielibyśmy zatrzymać go w VfB Stuttgart. Nie jest pewne, czy zawodnik, któremu pozostał tylko rok kontraktu, opuści klub – powiedział Wehrle.

− Jest jasne porozumienie, że Sasa nie opuści klubu na zasadzie wolnego transferu w przyszłym roku. Z tego punktu widzenia zakładam, że jeśli nie odejdzie teraz, to przedłuży kontrakt – podsumował prezes Stuttgartu.

Sasa Kalajdzic w trakcie swojego dotychczasowego pobytu w Sttugarcie miał okazję rozegrać w sumie 57 spotkań, zaś jego dorobek w tym czasie to 24 bramki oraz 9 asyst.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...