Komentarze
Ewentualnie może być tylko dlaczego znowu Francuz.
30.12.2024 11:45
Jak na razie ja jestem zadowolony z roboty VK. Brakuje paru niedociągnięć ale idzie to wszystko w dobrą stronę. Oby tak dalej.
30.12.2024 11:44
@alien666 Zawsze tak robię ale nie trafiam z dokładnym wynikiem. :P
28.12.2024 17:25
Słabo mi poszło. Oby teraz było lepiej :)
27.12.2024 18:10
Dobrze, że nie przyszedł. Jego Bayern powinien sprowadzić jakieś 5 lat temu.
27.12.2024 18:09
Niech gra i niech zdobywa trofea.
27.12.2024 18:07
Z taką 11 to nie tylko BL ale i LM byłaby zdobyta.
27.12.2024 18:05
Strzał marzenie. Brawo Jo.
Początek miał dobry. Potem trochę przystopował ale pod koniec rundy znowu zachwyca. Oby dalej jego kariera szła do przodu.
27.12.2024 18:04
Statystyki dobre. Oby tak dalej.
27.12.2024 18:03
Widać poprawę. Jeszcze popełnia błędy ale jest o wiele lepiej niż rok temu
26.12.2024 18:52
Nie dał rady. Niech zostanie tam gdzie jest bo tam sobie radzi.
26.12.2024 18:51
Czas na wymianę pokoleniową. Proponuję zacząć od Maxa Schmitta.
26.12.2024 18:50
Ten pseudo campus kosztował kupę kasy a jakoś perełek nie widać. A najlepsi z campusu idą do 2 BL. Nie tędy droga.
26.12.2024 18:49
Cieszę się, że udało mu się przebić do pierwszego składu i mam nadzieję, że 2025 będzie jego rokiem.
26.12.2024 18:47
To już lepiej aby szansę dostawał Max Schmitt.
26.12.2024 18:46
Gratulacje :)
26.12.2024 18:45
Jamal i nie tylko spisują się lepiej niż za Tuchela i to widać gołym okiem. Oby tak dalej.
26.12.2024 18:44
Oby tylko przez świąteczne wypieki nie przybyło zbędnych kilogramów :D
26.12.2024 18:43
Oby cały zespół tego 10 stycznia był gotowy do gry.
25.12.2024 19:35
Przyszedł bo Bayern to gwarancja tytułów a tu proszę. Nic. Oby w 2025 to się zmieniło.
Sprawa z Jo już dawno powinna się wyjaśnić
25.12.2024 19:34
Chłopak chce grać. Powinien dostawać więcej szans.
25.12.2024 19:33
Dziękuję i wzajemnie. Dla wszystkich użytkowników tej strony składam wszystko co najlepsze w te święta.
25.12.2024 19:32
Brawo. Zasłużył.
Miło to słyszeć.
25.12.2024 19:31
Dobry piłkarz tylko pytanie czy da radę w Bayernie. Żeby niebyło tak jak z Mane.
25.12.2024 19:30
A nie mamy jakiegoś 20 latka w campusie? Podobno zarząd jest zachwycony działaniem tego obozu.
Teraz niech odpocznie i niech nabiera siły. Jak na niego to rundę miał przyzwoitą.
25.12.2024 19:28
Piękna inicjatywa.
23.12.2024 12:55
Nie wiem czy to dobra decyzja ale mam nadzieję, że zarząd wie co robi.
23.12.2024 12:54
Haha. Dobre
To był dobry mecz. Oby tak dalej chłopaki.
23.12.2024 12:52
Walcz dziewczyno. Obyś wyzdrowiała. Wygraj ten swój najważniejszy mecz.
23.12.2024 12:51
Teraz odpoczynek a z nowym rokiem ruszamy z kopyta :)
23.12.2024 12:50
Za zwolnienie Julka a tym bardziej zatrudnienie nieudacznika Tuchela wcześniej powinien wylecieć wraz z Haanem.
23.12.2024 12:49
Davisa dać wyżej a Aznou dać więcej gry.
22.12.2024 20:07
Może faktycznie jeszcze odpali ale coś trudno mi w to uwierzyć.
22.12.2024 20:06
Super oceny :)
21.12.2024 20:24
Dobre oceny ale czy Upa zasłużył na 1? Chyba nie.
Brawo. Powodzenia.
21.12.2024 20:23
Bayern był nieziemski.
21.12.2024 20:22
Wczoraj zagrał bardzo dobry mecz ale jedna jaskółka wiosny nie czyni.
21.12.2024 20:21
Piękny meczyk :)
Pierwsza część sezonu jest udana. Teraz odpoczynek i wracamy 10 stycznia.
21.12.2024 20:20
A jadałbym mu w paru meczach w pierwszym składem.
21.12.2024 20:19
Brawo dla VK. Pięknie przygotował składna mecz.
Kolejny dobry mecz Jamala. Brawo :)
21.12.2024 20:18
Witamy i powodzenia.
20.12.2024 13:32
Wanner będzie gorącym tematem po zakończeniu sezonu.
Chociaż to dobre. Nie jestem jego fanem ale to chyba obecnie nasz najlepszy ŚO.
20.12.2024 13:31
Jakby nie patrzeć facet ma sezon życia.
20.12.2024 13:30
Następny. Tak to jest jak się grą cały czas tą samą11. Barcelona już ma zadyszkę bo nie ma zmienników.
Mam nadzieję, że pomimo urazów naszych graczy damy radę.
20.12.2024 13:29
No niestety. Szpital mamy i to niezły.
Oby Jamal poszedł w ślady Tomka i zakończył karierę w Bayernie.
19.12.2024 15:29
Jednak wolałbym aby Wirtz przeszedł do nas ale też coś słyszałem, że przedłużył kontrakt z B04.
19.12.2024 15:28
Mam nadzieję, że mecz z Mainz to był wypadek przy pracy i teraz wszystko wróci do normy i pokonamy byki.
19.12.2024 15:27
Oby zagrał bo będzie nam bardzo potrzebny.
19.12.2024 15:26
Skromne 2-1 dla Bayernu.
19.12.2024 09:48
Szkoda :(
19.12.2024 09:47
Oby coś ustrzelił.
I dobrze. Niech mu się tam wiedzie.
19.12.2024 09:46
Kimmich chyba sam nie wie do końca gdzie chce grać.
19.12.2024 09:45
Niech ten szpital w końcu się skończy.
19.12.2024 09:44
Oby udało się obić mistrzostwo.
19.12.2024 09:43
A podobno był już na wylocie tak jak Leon. A tu proszę.
Jak dostanie pomocników swojego pokroju to wtedy napiszę się nowa era Bayernu.
19.12.2024 09:42
Widać, że chłopak się stara. Niech dalej walczy.
19.12.2024 09:41
Szkoda bo przegrały :(
19.12.2024 09:39
Fajnie byłoby jechać na jakoś mecz Bayernu.
18.12.2024 14:25
Cały czas się zastanawiam czy to dobra decyzja. Ja bym chyba jednak odpuścił. Maxa Schmitta chciałbym zobaczyć w akcji :)
17.12.2024 15:21
Oby w tym meczu nic mu się nie stało.
17.12.2024 15:19
No i pięknie. Kolejny piłkarz szkło.
Niech trenują. Byki trzeba pokonać.
17.12.2024 15:18
Jak za darmo to go brać. Oby tylko nie skończył na wiecznych wypożyczeniach.
Pewnie zobaczymy go w meczu z Lipskiem.
17.12.2024 15:17
@Reeken89 Tak jak u mnie. Oby z Lipskiem było więcej punktów.
17.12.2024 15:16
Szkoda, że nie dostają szans. A jak już mają iść to niech to będą dobre kluby a nie jakieś ogony 2 BL.
16.12.2024 21:02
Zapomnieć i myśleć o następnym meczu.
16.12.2024 21:01
Oby tyko po tym meczy nie było gorzej z jego zdrowiem.
16.12.2024 21:00
Gdzie on będzie miał lepiej niż tutaj.
Brawo dziewczyny.
16.12.2024 20:59
To chyba słuszna decyzja. Szkoda tylko, że nie zarobimy na nim.
Tak to jest jak brakuje zmienników i rotacji. Za dużo kontuzjowanych mamy. Oby w nowym roku wszyscy byli zdrowi i unikali urazów.
16.12.2024 20:58
Nie wiem czy to dobra decyzja. Oby zarząd wiedział co robi.
16.12.2024 20:57
Ok ale jeżeli odejdzie Sane i Coman to trzeba będzie kogoś na ich miejsce kupić.
15.12.2024 21:43
Mam nadzieję, że jednak przejdzie do nas.
15.12.2024 17:24
Niestety długo to trwa. Niech już wracają.
15.12.2024 17:23
Gratulacje. Zasłużył.
Czas zapomnieć i się szykować na nowy mecz.
15.12.2024 17:22
Sane 4? Chyba tylko za to, że zdobył bramkę.
15.12.2024 17:21
Nowe Audi Bayernu będą mieć nowe opony :)
A niech się cieczą. Pamiętam jak raz dostali od Bayernu chyba to było 8-1.
15.12.2024 17:20
Widać efekty grania tą samą 11. Część leczy kontuzję a część jest nie rozegrana. Czas na rotacje.
15.12.2024 17:19
Niestety ale słabe oceny.
15.12.2024 17:16
Szkoda bo Maizn jest drużyną do przejścia.
@Piter1985 Tak. W BL.
15.12.2024 17:15
No niestety. Nie zawsze można wygrywać. Pierwsza poraża Bayernu w sezonie.
14.12.2024 20:16
Ewentualnie może być tylko dlaczego znowu Francuz.
30.12.2024 11:45
Jak na razie ja jestem zadowolony z roboty VK. Brakuje paru niedociągnięć ale idzie to wszystko w dobrą stronę. Oby tak dalej.
30.12.2024 11:44
@alien666
Zawsze tak robię ale nie trafiam z dokładnym wynikiem. :P
28.12.2024 17:25
Słabo mi poszło. Oby teraz było lepiej :)
27.12.2024 18:10
Dobrze, że nie przyszedł. Jego Bayern powinien sprowadzić jakieś 5 lat temu.
27.12.2024 18:09
Niech gra i niech zdobywa trofea.
27.12.2024 18:07
Z taką 11 to nie tylko BL ale i LM byłaby zdobyta.
27.12.2024 18:05
Strzał marzenie. Brawo Jo.
27.12.2024 18:05
Początek miał dobry. Potem trochę przystopował ale pod koniec rundy znowu zachwyca. Oby dalej jego kariera szła do przodu.
27.12.2024 18:04
Statystyki dobre. Oby tak dalej.
27.12.2024 18:03
Widać poprawę. Jeszcze popełnia błędy ale jest o wiele lepiej niż rok temu
26.12.2024 18:52
Nie dał rady. Niech zostanie tam gdzie jest bo tam sobie radzi.
26.12.2024 18:51
Czas na wymianę pokoleniową. Proponuję zacząć od Maxa Schmitta.
26.12.2024 18:50
Ten pseudo campus kosztował kupę kasy a jakoś perełek nie widać. A najlepsi z campusu idą do 2 BL. Nie tędy droga.
26.12.2024 18:49
Cieszę się, że udało mu się przebić do pierwszego składu i mam nadzieję, że 2025 będzie jego rokiem.
26.12.2024 18:47
To już lepiej aby szansę dostawał Max Schmitt.
26.12.2024 18:46
Gratulacje :)
26.12.2024 18:45
Jamal i nie tylko spisują się lepiej niż za Tuchela i to widać gołym okiem. Oby tak dalej.
26.12.2024 18:44
Oby tylko przez świąteczne wypieki nie przybyło zbędnych kilogramów :D
26.12.2024 18:43
Oby cały zespół tego 10 stycznia był gotowy do gry.
25.12.2024 19:35
Przyszedł bo Bayern to gwarancja tytułów a tu proszę. Nic. Oby w 2025 to się zmieniło.
25.12.2024 19:35
Sprawa z Jo już dawno powinna się wyjaśnić
25.12.2024 19:34
Chłopak chce grać. Powinien dostawać więcej szans.
25.12.2024 19:33
Dziękuję i wzajemnie. Dla wszystkich użytkowników tej strony składam wszystko co najlepsze w te święta.
25.12.2024 19:32
Brawo. Zasłużył.
25.12.2024 19:32
Miło to słyszeć.
25.12.2024 19:31
Dobry piłkarz tylko pytanie czy da radę w Bayernie. Żeby niebyło tak jak z Mane.
25.12.2024 19:30
A nie mamy jakiegoś 20 latka w campusie? Podobno zarząd jest zachwycony działaniem tego obozu.
25.12.2024 19:30
Teraz niech odpocznie i niech nabiera siły. Jak na niego to rundę miał przyzwoitą.
25.12.2024 19:28
Piękna inicjatywa.
23.12.2024 12:55
Nie wiem czy to dobra decyzja ale mam nadzieję, że zarząd wie co robi.
23.12.2024 12:54
Haha. Dobre
23.12.2024 12:54
To był dobry mecz. Oby tak dalej chłopaki.
23.12.2024 12:52
Walcz dziewczyno. Obyś wyzdrowiała. Wygraj ten swój najważniejszy mecz.
23.12.2024 12:51
Teraz odpoczynek a z nowym rokiem ruszamy z kopyta :)
23.12.2024 12:50
Za zwolnienie Julka a tym bardziej zatrudnienie nieudacznika Tuchela wcześniej powinien wylecieć wraz z Haanem.
23.12.2024 12:49
Davisa dać wyżej a Aznou dać więcej gry.
22.12.2024 20:07
Może faktycznie jeszcze odpali ale coś trudno mi w to uwierzyć.
22.12.2024 20:06
Super oceny :)
21.12.2024 20:24
Dobre oceny ale czy Upa zasłużył na 1? Chyba nie.
21.12.2024 20:24
Brawo. Powodzenia.
21.12.2024 20:23
Bayern był nieziemski.
21.12.2024 20:22
Wczoraj zagrał bardzo dobry mecz ale jedna jaskółka wiosny nie czyni.
21.12.2024 20:21
Piękny meczyk :)
21.12.2024 20:21
Pierwsza część sezonu jest udana. Teraz odpoczynek i wracamy 10 stycznia.
21.12.2024 20:20
A jadałbym mu w paru meczach w pierwszym składem.
21.12.2024 20:19
Brawo dla VK. Pięknie przygotował składna mecz.
21.12.2024 20:19
Kolejny dobry mecz Jamala. Brawo :)
21.12.2024 20:18
Witamy i powodzenia.
20.12.2024 13:32
Wanner będzie gorącym tematem po zakończeniu sezonu.
20.12.2024 13:32
Chociaż to dobre. Nie jestem jego fanem ale to chyba obecnie nasz najlepszy ŚO.
20.12.2024 13:31
Jakby nie patrzeć facet ma sezon życia.
20.12.2024 13:30
Następny. Tak to jest jak się grą cały czas tą samą11. Barcelona już ma zadyszkę bo nie ma zmienników.
20.12.2024 13:30
Mam nadzieję, że pomimo urazów naszych graczy damy radę.
20.12.2024 13:29
No niestety. Szpital mamy i to niezły.
20.12.2024 13:29
Oby Jamal poszedł w ślady Tomka i zakończył karierę w Bayernie.
19.12.2024 15:29
Jednak wolałbym aby Wirtz przeszedł do nas ale też coś słyszałem, że przedłużył kontrakt z B04.
19.12.2024 15:28
Mam nadzieję, że mecz z Mainz to był wypadek przy pracy i teraz wszystko wróci do normy i pokonamy byki.
19.12.2024 15:27
Oby zagrał bo będzie nam bardzo potrzebny.
19.12.2024 15:26
Skromne 2-1 dla Bayernu.
19.12.2024 09:48
Szkoda :(
19.12.2024 09:47
Oby coś ustrzelił.
19.12.2024 09:47
I dobrze. Niech mu się tam wiedzie.
19.12.2024 09:46
Kimmich chyba sam nie wie do końca gdzie chce grać.
19.12.2024 09:45
Niech ten szpital w końcu się skończy.
19.12.2024 09:44
Oby udało się obić mistrzostwo.
19.12.2024 09:43
A podobno był już na wylocie tak jak Leon. A tu proszę.
19.12.2024 09:43
Jak dostanie pomocników swojego pokroju to wtedy napiszę się nowa era Bayernu.
19.12.2024 09:42
Widać, że chłopak się stara. Niech dalej walczy.
19.12.2024 09:41
Szkoda bo przegrały :(
19.12.2024 09:39
Brawo. Zasłużył.
19.12.2024 09:39
Fajnie byłoby jechać na jakoś mecz Bayernu.
18.12.2024 14:25
Cały czas się zastanawiam czy to dobra decyzja. Ja bym chyba jednak odpuścił. Maxa Schmitta chciałbym zobaczyć w akcji :)
17.12.2024 15:21
Oby w tym meczu nic mu się nie stało.
17.12.2024 15:19
No i pięknie. Kolejny piłkarz szkło.
17.12.2024 15:19
Niech trenują. Byki trzeba pokonać.
17.12.2024 15:18
Jak za darmo to go brać. Oby tylko nie skończył na wiecznych wypożyczeniach.
17.12.2024 15:18
Pewnie zobaczymy go w meczu z Lipskiem.
17.12.2024 15:17
@Reeken89
Tak jak u mnie. Oby z Lipskiem było więcej punktów.
17.12.2024 15:16
Szkoda, że nie dostają szans. A jak już mają iść to niech to będą dobre kluby a nie jakieś ogony 2 BL.
16.12.2024 21:02
Zapomnieć i myśleć o następnym meczu.
16.12.2024 21:01
Oby tyko po tym meczy nie było gorzej z jego zdrowiem.
16.12.2024 21:00
Gdzie on będzie miał lepiej niż tutaj.
16.12.2024 21:00
Brawo dziewczyny.
16.12.2024 20:59
To chyba słuszna decyzja. Szkoda tylko, że nie zarobimy na nim.
16.12.2024 20:59
Tak to jest jak brakuje zmienników i rotacji. Za dużo kontuzjowanych mamy. Oby w nowym roku wszyscy byli zdrowi i unikali urazów.
16.12.2024 20:58
Nie wiem czy to dobra decyzja. Oby zarząd wiedział co robi.
16.12.2024 20:57
Ok ale jeżeli odejdzie Sane i Coman to trzeba będzie kogoś na ich miejsce kupić.
15.12.2024 21:43
Mam nadzieję, że jednak przejdzie do nas.
15.12.2024 17:24
Niestety długo to trwa. Niech już wracają.
15.12.2024 17:23
Gratulacje. Zasłużył.
15.12.2024 17:23
Czas zapomnieć i się szykować na nowy mecz.
15.12.2024 17:22
Sane 4? Chyba tylko za to, że zdobył bramkę.
15.12.2024 17:21
Nowe Audi Bayernu będą mieć nowe opony :)
15.12.2024 17:21
A niech się cieczą. Pamiętam jak raz dostali od Bayernu chyba to było 8-1.
15.12.2024 17:20
Widać efekty grania tą samą 11. Część leczy kontuzję a część jest nie rozegrana. Czas na rotacje.
15.12.2024 17:19
Niestety ale słabe oceny.
15.12.2024 17:16
Szkoda bo Maizn jest drużyną do przejścia.
15.12.2024 17:16
@Piter1985
Tak. W BL.
15.12.2024 17:15
No niestety. Nie zawsze można wygrywać. Pierwsza poraża Bayernu w sezonie.
14.12.2024 20:16