DieRoten.pl
Reklama

Zadrazil: Musimy popracować nad wykończeniem

fot. Merk Picture / Shutterstock.com
Reklama

W przypadku piłkarek Bayernu Monachium, sezon 2023/24 w rozgrywkach żeńskiej Bundesligi dopiero się rozkręca.

Póki co podopieczne Alexandra Strausa mają za sobą cztery spotkania ligowe w tym sezonie – mowa o remisie 2:2 z Freiburgiem, wygranych 2:0 z Kolonią i 2:0 z SGE Essen oraz niedawnym 0:0 z drużyną Eintrachtu Frankfurt.

Nie ulega wszelkiej wątpliwości, że monachijki nie prezentują się najlepiej od początku kampanii 2023/24, czego też świadomy jest nie tylko trener, ale i również jego podopieczne. Po ostatnim starciu z SGE, w rozmowie dla klubowej TV, kwestię wykończenia FCB Frauen poruszyła Sarah Zadrazil.

− Oczywiście, że wolałybyśmy wygrać i zdobyć 3 punkty, ale brakowało nam skuteczności w ostatniej tercji. Musimy się pod tym poprawić. Z pewnością będziemy nad tym pracować. 0:0 nie jest złym wynikiem, ale oczywiście nie jesteśmy w pełni zadowolone – powiedziała Zadrazil.

Co do remisu z Eintrachtem, zadowolona z postawy swoich koleżanek była z kolei obrończyni Frankfurtu – Sophie Kleinherne – która podkreśliła, że celem SGE było zachowanie przede wszystkim czystego konta w starciu z monachijkami.

− Naszym priorytetem było po raz kolejny zagrać do zera. To oczywiście bardzo dobrze dla nas. Zdecydowanie pracowałyśmy bardzo dobrze z tyłu. Zdobyłyśmy punkt, co jest cholernie dobrym uczuciem – podsumowała Sophie Kleinherne.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...