Z obozu rywala... Real zwycięża

Nie tylko Bayern Monachium wczorajszego dnia miał okazję rywalizować w rozgrywkach ligowych, albowiem swoje spotkanie rozgrywali także piłkarze Realu Madryt,

Tym razem podopieczni Zinedine'a Zidane pokonali na własnym podwórku w meczu ligowym ekipę CD Leganes 2:1.

"Królewscy" w mocno okrojonym składzie nie pozostawili najmniejszych złudzeń swoim rywalom i ograli ich bez najmniejszych problemów.

Szansę odpoczynku otrzymało wielu kluczowych zawodników, w tym między innymi Cristano Ronaldo oraz Toni Kroos.

Wynik spotkania otwarł już w 8. minucie Gareth Bale, zaś tuż przed przerwą gola na 2:0 zdobył Borja Mayoral, który przed rokiem miał okazję grać dla Wolfsburga.

Po zmianie stron bramkę kontaktową zdobył Darko Brasnac, zaś Real nie wypuścił już zwycięstwa z rąk i pokonał swoich rywali.

Real Madryt 2:1 (2:0) CD Leganes 2:1

Zęby: 1:0 Gareth Bale 8', 2:0 Borja Mayoral 45', 2:1 Darko Brašanac 66'

Real Madryt: Casilla, Achraf, Vallejo, Casemiro, Theo. Ceballos, Llorente, Kovacic(Kroos 62'), Bale, Mayoral i Benzema (Asensio 62').