DieRoten.pl

Wypowiedzi: To materiał na scenariusz filmowy

16.12.2017, 21:10:52
FotoOlimpik

Dzisiejszy mecz z całą pewnością do nudnych nie należał. Obydwa zespoły włożyły sporo wysiłku, na boisku nie brakowało walki, a losy pojedynku ważyły się do ostatnich chwil.

Jupp Heynckes

- Ten mecz miał wszystko. To było bardzo interesujące, intensywne i dramatyczne starcie. TO niewiarygodne, że VfB nie ma więcej punktów. Nasi zawodnicy muszą oczyścić głowy i wtedy jestem pewien, że będziemy w stanie wejść na wyższy poziom w meczu z Borussią Dortmund.

Thomas Mueller

- Stuttgart dawał z siebie wszystko. Podjęliśmy walkę, ale tak naprawdę to nie była nasza gra. Cieszymy się, że wygraliśmy, że karny został obroniony, ale powinniśmy strzelić drugą bramkę. Zwyciężyliśmy 1:0 po raz trzeci z rzędu nie dominując naszych rywali. Być może mamy na tyle jakości oraz sprytu, że pozwala nam to na osiągnięcie wyniku nawet jeśli wszystko nie układa się najlepiej.

Sven Ulreich

- Nie jesteś w stanie sobie wyobrazić lepszego scenariusza na film. Miałem dobre przeczucia odnośnie karnego. Jestem zachwycony, że mogłem pomóc drużynie w zdobyciu trzech punktów.

Hannes Wolf

- Ten mecz idealnie odzwierciedla to co się u nas dzieje w ostatnich tygodniach. Jesteśmy blisko, ale koniec końców zostajemy bez punktów. Nie winię Chadraca Akolo. To czasem się zdarza. Mieliśmy świetny rok, a teraz jesteśmy w trudnej sytuacji przed drugą częścią sezonu.

Ron-Robert Zieler

- Niewiele brakowało. Mamy wystarczającą jakość i jeśli będziemy w stanie wykorzystać nasz potencjał to unikniemy spadku.

Holger Badstuber

- Nie masz wielu szans przeciwko Bayernowi, a jedynie kilka, a nam nie udało się ich wykorzystać. To szkoda, że mając karnego w ostatniej minucie nie wykorzystujesz go.

źródło: fcbayern.de
Login

admin

Obsługa techniczna

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (1)17.12.2017 19:43
Emocje w końcówce były ogromne, na takie długo czekałem. Fajnie się ogląda mecze swoje zespołu gdy jest taka dramaturgia:)