DieRoten.pl

Wyjątkowy gość na obozie w Rottach-Egern

08.08.2019, 10:26:36
Ł. Skwiot

Jak dobrze wiemy mistrzowie Niemiec od 6 sierpnia przebywają w Rottach-Egern nad jeziorem Tegernsee, gdzie klub odbywa drugi letni obóz przygotowawczy.

Wczorajszego popołudnia klub ze stolicy Bawarii w Rottach-Egern odwiedził wyjątkowy gość − mowa o legendarnym kapitanie Bayernu, czyli Philippie Lahmie, który swoją karierę piłkarską zakończył w lipcu 2017 roku.

35-latek z wielkim zainteresowaniem obejrzał pełną sesję treningową swoich byłych kolegów z drużyny (trening zamknięty dla fanów i dziennikarzy). Niemiec spotkał nie tylko nowych graczy FCB, ale i również swoich wieloletnich kompanów z boiska jak chociażby Manuela Neuera i Davida Alabę.

Były kapitan, który obecnie mieszka w Rottach-Egern niedaleko ośrodka treningowego odwiedził i rozmawiał nie tylko z piłkarzami rekordowego mistrza Niemiec, ale i również z członkami sztabu szkoleniowego, lekarzami, trenerami i wszystkimi innymi pracownikami Bayernu.

Lahm to jedna z największych legend w historii "Gwiazdy Południa". Jako piłkarz 35-latek zdobył między innymi Ligę Mistrzów oraz osiem tytułów mistrza Niemiec. Legendarny kapitan ma na swoim koncie 517 występów dla FCB, w których to strzelił 7 bramek oraz zanotował 51 asyst.

źródło: FCB.de
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama08.08.2019 10:52
Mój idol...dobrze cię widzieć ! :D
08.08.2019 10:42
Lahm to prawdziwa legenda - najlepszy prawy obrońca w historii .
Choć niema co jego następca jest najlepszym prawym obrońcą na świecie (oczywiście licząc grających zawodników).
Można by rzec , że udało nam się go zastąpić 1:1 , liczę że tak samo uda się zastąpić Riberyego i Robbena : szczerze mówiąc następcą Francka jest Coman , który ma ogromny potencjał ,a następcą Holendra prawdopodobnie zostanie Sane .

reklama